Yoklama kaçağı mı oluyorum?

Görkem76

Kilopat
Daha fazla  
Ben 99 doğumluyum 2021 Mart ayında mesleki açık liseden mezun oldum. Benim mezun olduktan sonra 2 ay içinde diplomam ile şubeye başvurmam gerekiyormuş. Ama ben bunu yapmadım. Herhangi bir mesaj e-Devlet'ime ve bana gelmedi. Şimdi ben yoklama kaçağı mı oluyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Görkem76
Evet. Ben 2000 doğumluyum tecil ettirme işini 2020 ocak ayında halletmiştim. En yakın askerlik şubesine gidip tecil ettirme hakkınız varsa (aradan vakit geçtiği için olur mu bilemiyorum) gidip tecil ettirebilirsiniz. İnternetten de tecil etmek için başvuru yapabiliyorsunuz diye biliyorum fakat detayları bilen arkadaşlar yazabilir.

@Görkem76
Evet. Ben 2000 doğumluyum tecil ettirme işini 2020 ocak ayında halletmiştim. En yakın askerlik şubesine gidip tecil ettirme hakkınız varsa (aradan vakit geçtiği için olur mu bilemiyorum) gidip tecil ettirebilirsiniz. İnternetten de tecil etmek için başvuru yapabiliyorsunuz diye biliyorum fakat detayları bilen arkadaşlar yazabilir.

Ben Ocak 2021 de öğrenciydim Aralık sonuna kada tecil ettirdim. Sonra Mart ayında ben mezun oldum Maöl den ben şimdi Mart tan bugüne kadar para cezası mı ödeyeceğim.

Geri
Yukarı