Yongnuo 50mm F1.8 lens için body önerisi

Arkadaşlar lens olarak https://www.hepsiburada.com/yongnuo...otofokus-lens-p-HBV000002HQWV?magaza=etnafoto bu lensi düşündüm ama body olarak ne alacağımı bilemedim, önerilerinizi beklerim.

Lensi ille de alacağım demiyorum fakat portre fotoğraflar çekmek istiyorum ona göre öneri yaparsanız mutlu olurum.

Şu body al diyemeyiz senin kendi ihtiyaçların ve kullanım alanın dahilinde karar vermelisin ayrıntılı açıklarsan öneri şansımız yükselir. Bu arada elimde Nikon uyumlu Youngnuo 50mm 1.8 var pek fazla kullanmadım düşünürsen özelden konuşabiliriz.

Şu body al diyemeyiz senin kendi ihtiyaçların ve kullanım alanın dahilinde karar vermelisin ayrıntılı açıklarsan öneri şansımız yükselir. Bu arada elimde Nikon uyumlu Youngnuo 50mm 1.8 var pek fazla kullanmadım düşünürsen özelden konuşabiliriz.
söylediğim şeyleri aldım usta baya da memnunum
portre fotoğraflar için dedim ya usta ihtiyaç dediğin ne

Lens ile de alakası vardır. İlgili videoları ve rehberlere bakınız. Canon ef 50mm az noise verirken yüksek isoda vs. Yongnuo 50mm biraz daha fazla vermektedir.

Fotoğrafçıyım ben ve bir sürü lens kamera kullandım denedim böyle bişey mümkün değil noise etkileyen tek faktör isodur biliyosunuz. Dediğiniz örneği ekleyin isolar aynı olduğu halde noise farklı ise orda farklı bir problem vardır. Youngnuo ile Nikon 50mm karşılaştırdım hiçbir fark yok .

Lens f1.8 üzerine çıkıyor mu sizlerde? Ben çıkamıyorum kemera ve lens arasındaki iletişim hatalı lens kontaklarını temizleyin hatası alıyorum üründe mi sorun var acaba? Canon 600d ve 6D Mark II üzerinde aynı hatayı alıyorum.

Lens F1.8 üzerine çıkıyor mu sizlerde? Ben çıkamıyorum kemera ve lens arasındaki iletişim hatalı lens kontaklarını temizleyin hatası alıyorum üründe mi sorun var acaba? Canon 600D ve 6D mark II üzerinde aynı hatayı alıyorum.

Daha önce böyle bir hata ile karşılaşmadım satalı çok oldu yoksa kontrol ederdim ama bende de odak kaçırıyordu. Dediği gibi lens konaklarını temizleyin çok az kolonya ile. Yine olmazsa lens arızalı büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı