Yonka Müzik Sepette %15 İndirim

Hocam bunların avantajı telefonla da kullanılabiliyor olması fakat dezavantajı phantomsuz çalıştığına göre muhtemelen diyaframı çok büyük ve böylece yerli yersiz tüm sesleri algılayacaktır. Ben midexin phantomlu setini kullanıyorum ve memnunum. En son 3 kişi mikrofonu ortaya alıp yurtdışındaki arkadaşlarla görüştük gayet verimliydi.
Hocam siz hangi Midex modeli kullanıyorsunuz? GMXlere phantom takılmıyor yazmışlar çünkü.

BM800 yerine Midex olan seti öneririm(Pro değil normal Phantom'lu set). Bu tarz mikrofonları gerçekten mikrofonu aktif kullanacaksanız alın derim çünkü bağlantıları yapınca (mikrofonu phantoma, Phantom'u prize ve Phantom'un diğer çıkışındaki kablosunu bilgisayara takıyoruz.) Çok yer kaplıyor ve gözünüzün önünde daima kocaman bir mikrofon oluyor. Sırf arkadaşlarınızla oyuna girmek için falan alacaksanız normal mikrofonlu kulaklık öneririm. Yayın açmak, müzik yapmak gibi işler için alacaksanız kaçırmayın.

Aslında sadece arkadaşlarımla konuşmak için, gerek oyun olsun gerek müzik olsun bütün sesleri iletiyor rahatsız edici oluyor hoş değil.

Benimki bu hocam, 5 ay kadar önce 560 TL’den almıştım. Kirli sesleri bu almıyor, mini ses kartıyla çalışan modeller alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı