Yorgunluk Üşüme Hissi Yapar Mı?

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İşten geldiğim zaman akşam bi üşüyorum nedense. Camı açıyorum fakat onun etkisi yok. Önceden böyle olmuyordu. 2 gündür eve geldiğim zaman bi vücudumda sıcaklık, üşüme hissi, uyku geliyor. Uykusuz kaldığım için olabilir mi? Çünkü 3 saatlik uyku ile bütün günü geçiriyorum. Şuan bile uykum var fakat gün boşa gidiyor, hiçbir şey yapamıyorum diye uyumuyorum. Bunun nedeni ne olabilir?

Bu vücut sıcaklığı, üşüme hissi yorgunluktan mı, uykusuzluktan mı kaynaklıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uykusuzluğun tabii ki etkisi olabilir. Uykusuzluk halüsinasyon görmenize bile sebep olabilir. Her insanda aynı etkiyi yapmaz. Sigara gibi düşünebiliriz, içip ölen var ölmeyen var. Sonuç olarak zararlı bir şey. Ben doktor değilim ama en azından az uykunun zararlı olduğunu biliyorum.

Aynı durumdan ben de muzdaribim. Birkaç gündür iyi uyumadım ve sabahları sürekli bir üşüme hissi var. Eve gelip battaniye altına girene kadar üşüyorum.

İşten geldiğim zaman akşam bi üşüyorum nedense. Camı açıyorum fakat onun etkisi yok. Önceden böyle olmuyordu. 2 gündür eve geldiğim zaman bi vücudumda sıcaklık, üşüme hissi, uyku geliyor. Uykusuz kaldığım için olabilir mi? Çünkü 3 saatlik uyku ile bütün günü geçiriyorum. Şuan bile uykum var fakat gün boşa gidiyor, hiçbir şey yapamıyorum diye uyumuyorum. Bunun nedeni ne olabilir?

Bu vücut sıcaklığı, üşüme hissi yorgunluktan mı, uykusuzluktan mı kaynaklıdır?
3 saatlik uyku çok zararlı. 6 saatten az uyumak ömrü kısaltır diye bir şey okumuştum bir ara.

Yeni konular

Geri
Yukarı