Bilgisayar yorgunluk yapar mı?

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 969
Her ne kadar az da çıksa fan sesi kafa yoruyor bana kalırsa. Radyasyona gelecek olursak, 3-5 kaktüs alabilirsin ama radyasyondan kaynaklı yorgunluk olur mu bilemem.
Kaktüs bir işe yaramıyor. Kaktüsün içerisindeki su radyasyonu emiyor ve kavun da daha çok su var. (İnternette okumuştum.)

Kaktüs bir işe yaramıyor. Kaktüsün içerisindeki su radyasyonu emiyor ve kavun da daha çok su var. (İnternette okumuştum.)

Kaktüste %88 kavunda %90 su var ve arasında pek fark yok. %2lik fark benim için çok önemli ben masaya kavun koyarım diyorsanız buyrun koyun. Tüm bitkiler havadaki enerjiyi emer ama kaktüste su daha çok olduğu için onun etkisi daha çok olur diye biliyorum. Bir işe yaramıyor denemez o yüzden. Havadaki tüm radyasyonu alır vs. gibi söylemler yanlış tabi. Kendi ihtiyacı olanı alır, sonuç olarak ortamdaki enerjiyi azaltır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı