Yorum okumak iyi bir şey midir?

Selam. Ben YouTube'da yorum okuyorum. Ama bunun faydasını/zararını bilmiyorum. Sizce yorum okumanın avantajları ve dezavantajarı nelerdir?
Not: Yorum okuma sürem 1-2 saat.

Genelde NPC dolu oluyor yorumlar ama mizah bilen kanalların takipçilerinin bazen komik yorumları oluyor.

Instagram yorumları okunur bence. YouTube bilemiyorum.

Selam. Ben YouTube'da yorum okuyorum. Ama bunun faydasını/zararını bilmiyorum. Sizce yorum okumanın avantajları ve dezavantajarı nelerdir?
Not: Yorum okuma sürem 1-2 saat.

Bilim ve felsefe kanallarındaki yorumların sana avantaj sağlayacağını düşünüyorum.

İyi bir şey olmayabilir. Orada yazılanlar herkes tarafından yazılabiliyor sonuçta bilim felsefe kanallarındaki yorumlara baksan bile ille yanlış yorumlar olcaktır. Videoyla ilgili yorumları merak ediyorsan videonun konusunu interentten güvenlir kaynaklardan araştır.

Hangi yorumları okuyorsun değişir bilgi tarzı şeyler okuyosan yararlıdır.
Selam. Yorumun ne olduğu bana farketmiyor. Rastgele 8 milyar NPC gibi rastgele yorum okuyorum.

İyi bir şey olmayabilir. Orada yazılanlar herkes tarafından yazılabiliyor sonuçta bilim felsefe kanallarındaki yorumlara baksan bile ille yanlış yorumlar olcaktır. Videoyla ilgili yorumları merak ediyorsan videonun konusunu interentten güvenlir kaynaklardan araştır.
Ayrıca ben genellikle kendi yorumlarımı okurum. Ve bu okuduğum yorumlar siyaset,sağlık vb dışı videolar. Yani herhangi bir Shorts videosunun yorumları okumak gibi. Yani daha çok kendi zevkimdeki videoların yorumlarını okurum.

Son düzenleme:
Kendinize bir şey katabilecek yorumları okuyorsanız faydası olur fakat uzun bir süre boyunca gereksiz yorumları okumak sadece zaman kaybı gibi gözüküyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı