Yosamite ağır çalışıyor Mavericks ve Ml de ekranda çizgiler çıkıyor

powerultra17

Hectopat
Daha fazla  
Yosamite ağır çalışıyor. ML çok güzel hızlı fakat onda da ekranda çizgiler çıkıyor. Mavericks'te de aynı şekilde 3 haftadır uğraşıyorum, bir sürü sorunu aşıp öğrendim fakat burada takıldım ve soğuttu bu durum. Bu konu hakkında bilginiz var ise yardımlarınızı bekliyorum.@magnum03

Son düzenleyen: Moderatör:
Yosamite ağır çalışıyor. ML çok güzel hızlı fakat onda da ekranda çizgiler çıkıyor. Mavericks'te de aynı şekilde 3 haftadır uğraşıyorum, bir sürü sorunu aşıp öğrendim fakat burada takıldım ve soğuttu bu durum. Bu konu hakkında bilginiz var ise yardımlarınızı bekliyorum.
@magnum03

Bende benzer problemler yaşadım, @montezuma da yardımları dokundu, kendi sistemimin sorununu şu şekilde çözdüm, fakat senin sistem özelliklerinde gerekli.

ilk başta Sistem Tercihleri - Ekranlar oradan Renk ayarları ve renk seçeneklerinden sRGB IEC61966-2.1 seçtim sonrada clover configurator ile ig-platform-id (0x0a26000a) olarak değiştirdim intelHD 4600 için geçerli tabi ,sorun bir şekide çözülmüş oldu. Şimdi bir sıkıntı yok.​

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı