Yosemite 10.10.1 usb kurulum diski oluşturma

muhammetfdn93

Hectopat
Daha fazla  
selam arkadaşlar Home of Hackintosh sitesinden yosemiteyi indirdim dmg uzantılı olarak ve sonra transmac, win32diskimaginer ve bootdiskutility gibi programlarla bootable usb oluşturmayı denedim fakat işlemler bittikten sonra usbyi biçimlendirmem gerektiği uyarısı geldi ve dolayısıyla boot etmedi.bu sorunu nasıl aşabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu rehbere bakabilirsiniz.

OS X 10.10 Yosemite RAW İmajı | Technopat Sosyal bu konudaki raw imajını indirin ve sonra Suse İmage Writer ile yazdırın, sisteminiz UEFİ destekliyorsa direk boot ekranı gelecektir desteklemiyorsa kurulum medyasını seçtikten sonra sürekli 1 tuşuna basın ve siyah dos ekranı gibi ekran geldiğinde bırakın.

OS X 10.10 Yosemite RAW İmajı | Technopat Sosyal bu konudaki raw imajını indirin ve sonra Suse İmage Writer ile yazdırın, sisteminiz UEFİ destekliyorsa direk boot ekranı gelecektir desteklemiyorsa kurulum medyasını seçtikten sonra sürekli 1 tuşuna basın ve siyah dos ekranı gibi ekran geldiğinde bırakın.
hocam sonunda boot etmeyi başardım kurulumu yaptım ancak yeniden usbden boot ederken PCIRootUID=1 komutunu kullanmadan hackingtosh altındaki çubuk dolmuyor. o kodu kullanarak boot ettiğimdede isim ve şifre isteyen bi ekran ve bluetooth klavye taraması yapan bi pencere çıkıyor ordan sonrasına hiç bi şekilde geçemiyorum çözüm öneriniz ya da deneme mi istediğiniz bi kod var mıdır ?

sistem özelliklerim
AMD A-10 4600m
ati hd7660G+hd7600m dual graphics

@muhammetfdn93
İndirmiş olduğunuz raw dosyası Intel tabanlı bir bilgisayara kurmak için hazırlanmış, yapman gereken buraya yeniden konu açıyorsun donanımını konuya ekliyorsun ki doğru ve düzgün bir şekilde yardım alabilesin.

Windows cihazıma yosemite kurmaya çalıştım 16 dakikalık kurulumdan sonra cihaz açıldığında ekran grafikleri birbirine giriyor ve kitleniyor bu sorunu nasıl çözebilirim

Lütfen yeni konu açarsanız daha iyi olur sorular birbirine karışmamış olur en azından.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı