Yosemite 10.10.3 Kurulumda Takılma Sorunu

shanoglu60

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Tarsus
Daha fazla  
Meslek
Seo
Selam, başarılı kurulum yaptım, sonra hata verdi "tekrar kurayım" dedim. Her şey doğru, fakat burada takılıyor. USB'ler çalışmayı mı durduruyor acaba?

Efi/Clover/10.10 da ki kextleri sildim, Nvda kextlerini yok ettim, "Ejeckt İntel" seçeneğini kaldırdım. Her şey tas tamam ama bu ekran neyin nesi acaba?

dede.jpg
bebe.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam düzeldi her şey yolunda ses kartı çalışıyor fakat, Atheros 9285 kext yüklüyorum sistemi yeniden başlatıyorum çalışmıyor? (önce ki Mac kurduğumda çalışmıştı)

S/L/E IO80211Family.kext içine AirPortAtheros40.kext tekrar kurunuz. İlave olarak IOath3kfrmwr.kext kurunuz. Büyük ihtimal çalışacaktır.
Eğer çalışmaz ise diğer kextleri silmeden toledaARPT.kext yükleyip deneyiniz.

Tamam oldu çok sağ olun. Bir şey daha soracağım. Ya Safari'de sayfaları aşağıya doğru ya da yukarı doğru çekince bazen çok çekiyor, bazen az çekiyor stabil hareket etmiyor moralimi bozdu space ile aşağı inince takılma yok yalnız. Bu neden oluyor acaba? (Hd4000 ekran kartımı tanıttım.)

S/L/E IO80211Family.kext içine AirPortAtheros40.kext tekrar kurunuz. İlave olarak IOath3kfrmwr.kext kurunuz. Büyük ihtimal çalışacaktır.
Eğer çalışmaz ise diğer kextleri silmeden toledaARPT.kext yükleyip deneyiniz.

Sorun fare ile yapınca oluşuyorsa sistem tercihlerinden fare ayarları ile çözebilirsiniz. Touchpad ile sorun yaşıyorsanız voodoops2control kext yükleyip deneyiniz.

WiFi ve Başlangıç için [Çözüldü] diyebiliriz o zaman.

Mouse pervanesini döndürüyorum, sürüklüyorum aşağı birden duraksıyor. Tekrar az gidiyor, tekrar duraksıyor. :D Biraz tuhaf anlattım da sıkıcı durum :D

Trackpad zaten çalışmıyor ya ondan vazgeçtim kullanmayacağım. :(

Touchpad çalıştırmayı Voodoo-PS2-Controller ile çözebilirsiniz. Diğeri ise fare tekerleği sorunu farenizi değiştirip deneyiniz sorun olmayacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı