Yosemite kurarken bluetooth controller hatası alıyorum

bysekowest

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yosemite kurarken şu resimdeki hataları aldım yardım ederseniz sevinirim.
Rehber videodaki her şeyi eksiksiz yapmama rağmen bu hatayı aldım, kurduğum pc biraz eski.
İ7 işlemci, 8 gb ram, nvidia 320 ekran kartı var. Casper H36 bilgisayarımın modeli.

1.jpg
2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Ekran kartı driver hatası bu bu hata ekran kartını tanımadan once orada kalıyor. Bu kısmı geçmek ve kuruluma ulaşmak için TransMac ile kurulum dosyasındaki os isntal dosyasının içinden sytem'in içinden library ve buradan extensions kalasöründen NVDA
klasörlerini silmen lazım 6 adet klasör var alt alta. Ondan sonra kurulum ekranına ulaşırsın.

Birde unutmadan kurulum bittikten sonra ekran kartı ID sini girmen ve göstermen lazım. Aksi halde yavaş ve donarak çalışır sisteminiz.

Buna rağmen gelmiyorsa recep abiden yardım istemek lazım ya da üst düzey abilerden bekleyelim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı