Yosemite kurulumdan sonra problemler

özü

Kilopat
Makaleler
1
monster abra a5 modeli laptopuma yosemite kurdum tabi sistemi -x -v olmadan başlatabiliyorum bitek ekran kartı daha tanıtmadığım için inject intel i devre dışı bırakıyorum bir de kernel pm patch açık şekilde fakat problemler bundan sonra başlıyor masaüstüne geliyorum ; usb lerin hiçbirini görmüyor kurulum yaptığım usb yi de görmüyor usb 2.0 3.0 farketmeksizin. bişekilde multibeastten usb 3.0 universal kext kurdum olmadı, bu arada ekran kartım intel hd4600 fakat clover configurator ile id yi girdiğimde açılmıyor bunun dışında açılır açılmaz blueatooth klavye aramaya başlıyor ve bulamıyor, ses sürücüsünü multibeast ile güncellesem de olmadı buna ethernet sürücüsü de dahil e tabi şimdi diyeceksiniz sistemin ne ki bunları soruyosun arkadaş buyrun bu da sistemim www.monsternotebook.com.tr: MONSTER® ABRA A5 V1.1.2 15.6" etherneti realtek sıkıntı çıkarmaz diye biliyorum, neler denesem sizce ? usb ownership ve fix denedim olmadı bu arada clover uefi kurulumu yaptım

Multibeast indir
Multibeast / DISK menüsü içinde şu kexti kur:
IOAHCIBlockStorageInjector
Ethernet için önce network kartının sürücü modelini öğren ona göre multibeast içinden yada Google ile aramak yaparak bulun ve kurun.
Ses içinde aynı şey geçerli. Ses için aşağııdaki rehebere göz at.
VoodooHDA Kurulum Rehberi | Technopat Sosyal

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı