Çözüldü Yosemite - Still waiting for boot device

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Fark eden bir şey olmadı amd, intel, nvidia kextlerinin hepsini sildim 0x2000 0x 3000 denedim kernel pm patch'i de işaretledim yine banamısın demiyor still waiting for boot device'da kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fark eden bir şey olmadı amd, intel, nvidia kextlerinin hepsini sildim 0x2000 0x 3000 denedim kernel pm patch'i de işaretledim yine banamısın demiyor still waiting for boot device'da kalıyor.
Gökhan Ne kadar üzdü bu durum beni. Yanlış bir tarif mi yaptım diye düşünüyorum fakat kaçırdığımız çok küçük bir şey olmalı :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten anlam veremediğimiz hatalar var. Sanırım Yosemite ile kurulumun biraz daha stabil olması bir kaç ay daha sürecek. Daha stabil imajlar, bootloaderlar, hata kodlarının çözümleri çıkar yavaş yavaş. Biz yine de bu süre içinde denemeye devam ederiz tabii. :)

@Silinen üye dart=0 komutunu denemiş miydiniz? Bu komut bende o sorunu çözmüştü.

Gerçekten anlam veremediğimiz hatalar var. Sanırım Yosemite ile kurulumun biraz daha stabil olması bir kaç ay daha sürecek. Daha stabil imajlar, bootloaderlar, hata kodlarının çözümleri çıkar yavaş yavaş. Biz yine de bu süre içinde denemeye devam ederiz tabii. :)

@Silinen üye dart=0 komutunu denemiş miydiniz? Bu komut bende o sorunu çözmüştü.
Vt-d Ve -x 'i kapattırmış idim ama yinede denemelisin manuel olarak @Silinen üye

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı