Yosemite Uyumlu USB Wİ-Fİ Adaptörü Önerisi

Uygar Serbest

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki hafta hackintosh ile uğraştım. Sorunların çoğu bitti. Şimdi ise USB Wİ-Fİ adaptörüne ihtiyacım var. Uygun fiyatlı olursa sevinirim. Asus N10 Yosemite ile uyumlu mudur? Asus N10 gibi önerilerinizi bekliyorum. Casper 3230a kullanıyorum.

Asus N10 Mac ile uyumlu. Fakat TP - Link' in TL-WN725N modeli hem daha ucuz hem de İnternet' te bulunan sürücüsünü kurduktan sonra hiç sorun yapmadan kullanabilirsin. Sana tavsiyem İnternet üzerinden sipariş etme. Çünkü 3 tane versiyonu var bu ürünün ve Mac desteki modeli v2 ve v3' tür. Bu yüzden kendin bir teknoloji marketine gidip alman daha hayırlı olur. Ayrıca sürücüleri Yosemite ve Mavericks ile tam uyumlu. Attığım resimdeki modeli ben kullanıyorum ve hiç sıkıntı çıkmadı şu ana kadar. Attığım model numarasından yola çıkabilirsin. Zaten v2 ile v1 arasında küçük bir detay farkı da var. v1' in USB ucunun rengi normal USB girişi şeklindedir. Ama v2' nin USB ununun rengi altın rengindedir. Sen en iyisi benim atacağım model numarasından yola çık.

20150709_175657.jpg aaa.jpg

Asus N10 Nano aldım ve Yosemite'de kullandım. Modeme yakınken problem yok ta araya duvar girince sinyal gücü yarıya düşüyor.(Mesafe 5-6 metre - 1 duvar) Ayrıca sürekli USB işgal ettiği için sinir oldum. İade ettim. Çin'den Wİ-Fİ PCİe kart sipariş verdim.Laptopa monte ettim. Şimdi memnunum.

Ben de PCI-Express Wi-Fi kartı almak istedim fakat bilgisayarım hem masaüstüydü, hemde aşırı pahalı olduğu için USB Wi-Fi adaptöru aldım.

Ben de almak istedim fakat hem 18 yaşımı doldumadığım için hem de ailevi meselelerden dolayı alamadım.

Asus N14 e de bakabilirsin. Çift antenli Dual-channel özellikleri var. Ama tabi fiyat biraz daha pahalı(60-70tl)

N10' u aldım. Kurulumunu yaptım. 1 kat aşağıdan 90-100 arası sinyal gücü var. Genelde 95-100 arası sinyal gücü. Tavsiye ederim.

Ben N10 almıştım daha önce , yandaki odada bulunan modemle aramda 1 duvar ve 5 metre mesafe varken, bazen %100, bazen %40 sinyal alıyordum. Sonra iade ettim. Ama sonradan modemde de sıkıntı oldu gelip değiştirdiler. Moral bozmayın yani :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı