Your device is missing important security and quality fixes hatası

tankire

Decapat
Merhaba,

Sistem sanırım 1-2 güncellemeyi es geçmiş, yenisini yükleyemiyor. Kısa yoldan çözümü hakkında bilgisi olan var mı?

Görüntü:
1621165383793.jpeg

Hata: Your device is missing important security and quality fixes. / Cihazınızda önemli güvenlik ve kalite düzeltmeleri eksik.

Çözüm için denenen: windows.iso indirdim, dosyaları ve verileri koru yaparak güncelleme yaptı, yeniden başlattı fakat ne anakart logosu ne de Windows logosu gelmeden siyah ekranda kaldı. 30 dk bekledim. Kapattım açtım, sorunsuz açıldı ancak güncelleme yapamamıştı.

Sistemim çalışıyor ancak güncelleme hatalarını gidermek istiyorum.

Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Sistem sanırım 1-2 güncellemeyi es geçmiş yenisini yükleyemiyor, kısa yoldan çözümü hakkında bilgisi olan var mı?

Görüntü:Eki Görüntüle 1025976

Hata: Your device is missing important Security and quality fixes. / Cihazınızda önemli güvenlik ve kalite düzeltmeleri eksik.

Çözüm için denenen: Windows. ISO indirdim, dosyaları & veri koru yaparak güncelleme yaptı, yeniden başlattı fakat ne anakart logosu ne de Windows logosu gelmeden siyah ekranda kaldı. 30 dk bekledim. Kapattım açtım sorunsuz açıldı ancak güncelleme yapamamıştı.

Sistemim çalışıyor ancak güncelleme hatalarını gidermek istiyorum.

Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.

sfc/ scannow komutunu dener misiniz? Çözüm olmaz ise geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı