"Your messenger verification code is g-" ne demek

Olabilir. Herhangi bir yerden herhangi bir şekilde herhangi bir hesabınıza giriş yapmaya çalışmadıysanız mesajı önemsemeyin. O kod olmadan bir şey olmaz.

Tedbir olarak şifrelerinizi değiştirebilirsiniz.

Telefon a dün geçen format atmıştım dün de mesajlar uygulamasını güncellenmiş acaba ondan da olma şansı var mı? Ve eğer öyle değilse bu önemli bir durum mu yani bilgilerim falan başkası tarafından bilinmiyordur değil mi?

Telefon a dün geçen format atmıştım dün de mesajlar uygulamasını güncellenmiş acaba ondan da olma şansı var mı? Ve eğer öyle değilse bu önemli bir durum mu yani bilgilerim falan başkası tarafından bilinmiyordur değil mi?
Eğer emailinize birisi girmeye çalışıyor ise. Gerekli hesaplarınızı yeni bir email açıp taşıyabilirsiniz sonra eski hesabınızı silip yeni hesabınızı güvenle kullanabilirsiniz. Ama çok büyük bir risk yok diyorsanız o zaman hocbirbsorun yoktur

"Your Messenger verification code is g-####" ne demek, bilen var mı? Mesajlar tarafından gördüm az önce gelmiş mesajlar uygulamasını dün güncellenmiştim, ondan mı acaba? Messenger filan da kullanmıyorum, bilen varsa söyleyebilir mi?

Merhaba, eski bir konu fakat ben de aynı şekilde bir mesaj aldım bugün 0850'li bir numaradan aynı bu şekilde bir yazı ile. Sorun yaşadınız mı bu mesajı aldıktan sonra? Hesaplarınız çalındı mı ya da bilgi sızdırıldı mı? Ben de şüphelendim açıkçası.

Merhaba, eski bir konu fakat ben de aynı şekilde bir mesaj aldım bugün 0850'li bir numaradan aynı bu şekilde bir yazı ile. Sorun yaşadınız mı bu mesajı aldıktan sonra? Hesaplarınız çalındı mı ya da bilgi sızdırıldı mı? Ben de şüphelendim açıkçası.
hocam aynısı bana da geldi az önce hatta discordun ücretsiz nitrosu varmış onu aliyim dedim ondan kodlar gelirken bir anda bu da düştü noluyor acaba?

Hocam aynısı bana da geldi az önce hatta Discord'un ücretsiz Nitro'su varmış onu aliyim dedim ondan kodlar gelirken bir anda bu da düştü ne oluyor acaba?

Bence genel olarak bir siber saldırı gibi geliyor bana. Basbayağı dolandırıcı gibi çoğunluğa geliyormuş sanırım bu mesajlar şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı