Your PC ran into a problem and needs to restart hatası

ivanagii

Hectopat
Daha fazla  
Intel'den AMD'ye geçiş yaptım. Anakart MSI B550, işlemci AMD Ryzen 7 3700X. Windows'u açtım, devamlı onarım vs., sonra düşündüm format atayım ama şimdi format atmaya çalışıyorum, "Your PC ran into a problem and needs to restart. We'll restart for you." diye hata geliyor, masaüstüne gideyim diyorum, yine bu hata. Bu hata ne? Windows'a girmeme izin veriyor ne de format atmaya. CD ile flash ile denedim, yine olmadı. RAM'leri kontrol ettim, sorun yok. SSD'lerde de sorun yok. İşletim sisteminden desem format atamıyorum. Bu konuda çaresiz kaldım. Her şeyi de denedim, BIOS pili vs.
Arada masaüstü ne ulaşa biliyorum 5 10 dk geziyorum yine aynı hatayı verip yeniden başlatıyor ve yine aynı hata bütün donanıma baktım çalışıyor hepsi depo olarak kullandığım ssd yi taktım format atmam gerektiğini söylüyorum yine format atmaya giriyorum ekran iki saniyeliğine donuyor yine aynı hata bazı arkadaşlar güvenli mod onarım diyor ama o işlemleri yapacağım zaman yine aynı hata veriyor format da mı sıkıntı var ssd demi anlayamadım bu gün yeni format alacağım eğer bir bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz
Not: Onarım da yapamıyorum yapmak istediğim de yine aynı hatayı veriyor
you PC ran into a problem and needs to restart. We'll restart for you.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı