Çözüldü YouTube 1080P60 video nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TommyVercetti003

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Texas
Arkadaşlar ben video çekiyorum, işlenince 1080P oluyor bu resimdeki gibi nasıl yapabilirim?

Dosya Ekleri

• GTA SAN ANDREAS İLK GÖREVDE SWEET 'İ TAKİP EDİNCE BAKIN NE OLUYOR ! - YouTube ve diğer 1 sayfa...png
    GTA SAN ANDREAS İLK GÖREVDE SWEET 'İ TAKİP EDİNCE BAKIN NE OLUYOR ! - YouTube ve diğer 1 sayfa...png
    22,4 KB · Görüntüleme: 104
Çözüm
Videoyu çekerken 60FPS çektiğinize emin misiniz? Handbrake uygulamasını kullanıp sıkıştırma ve 60FPS seçeneğini seçerek upload yapmayı daha kolay hale getirirsiniz ayrıca.
Videoyu çekerken 60FPS çektiğinize emin misiniz? Handbrake uygulamasını kullanıp sıkıştırma ve 60FPS seçeneğini seçerek upload yapmayı daha kolay hale getirirsiniz ayrıca.

Çözüm
Bir soru daha sormak istiyorum, bu videoyu YouTube'a atarken de daha düşük internet kullanacak demi?
HandBrake: Open Source Video Transcoder indirin. Rehbere ihtiyacınız yok ama buyrun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video çektiğiniz programın 60FPS çektiğinden emin olun.

Geri
Yukarı