YouTube 4K video sorunu

Russell

Hectopat
Daha fazla  
YouTube'a 4K bir video yükledim. Ama video "1080P 60FPS" gözüküyor. Bunu nasıl çözebilirim?

SS.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Browniem 4K televizyonların gayet iyi bir satışı var. Monitörler de yaygınlaşıyor.

Hem videolar sadece Türkiye'ye hitap etmiyor.

Yapan kişinin kapasitesi ile alakalı. 4K yapabiliyrsa yapar.

Şahsen bana da böyle diyorlar ama takmıyorum. 4K yapınca değişen bir şey olmuyor. FHD izlemek isteyen yine izler.

@Browniem 4K televizyonların gayet iyi bir satışı var. Monitörler de yaygınlaşıyor.

Yapan kişinin kapasitesi ile alakalı.

Ben ekranlarla ilgili bir şey demedim ki. Sadece bu ülkede 4K video izlemek çok zor. 100 kişiye izlet bakalım kaçı doğru düzgün izleyebilecek.

4K yapmana ne gerek vardı ki ? 1000 kişiden sadece 100ü sadece 4k izleyebilir belki daha az. İnternet O kadar gelişmedi ülkede :D
Benim çözünürlük 4K'da. Ondan dolayı videoda 4K oldu.

Yapan kişinin kapasitesi ile alakalı. 4K yapabiliyrsa yapar.

Şahsen bana da böyle diyorlar ama takmıyorum. 4K yapınca değişen bir şey olmuyor. FHD izlemek isteyen yine izler.
Dediğin doğru. Videoyu 4K yapsam bile çoğu kişi 1080p izleyebiliyor. Ben 1080p yapınca videoyu benim ekranda kalite kaybı oluyor. Ben ondan dolayı 4K atıyorum.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar.
Konuyu canlandırayım. Telefonumda 4K olarak çektiğim videoyu YouTube'a yüklediğimde 1080p olarak algılıyor. İlk yüklememde 4K olarak algıladı, ancak sonraki yüklemelerim hep 1080p olarak kalıyor. Günler geçmesine rağmen çözünürlük 4K'ya yükselmiyor. Neden olabilir acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı