YouTube 5 GB RAM kullanıyor

METANİC

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba sorun başlıkta yazıyor, az önce fark ettim bu sorunu daha öncesinde yoktu böyle bir şey neden kaynaklı olabilir acaba? Başka sitelerde olmuyor. Brave kullanıyorum. Ayrıca bugün ilk kez YouTube'a girmeye çalıştığımda çok uzun bir süre yüklenmedi sonrasında kendine geldi.

Ekran Görüntüsü (121).png

Merhaba sorun başlıkta yazıyor, az önce fark ettim bu sorunu daha öncesinde yoktu böyle bir şey neden kaynaklı olabilir acaba? Başka sitelerde olmuyor. Brave kullanıyorum. Ayrıca bugün ilk kez YouTube'a girmeye çalıştığımda çok uzun bir süre yüklenmedi sonrasında kendine geldi.

Eki Görüntüle 2175771

Hocam o YouTube değil gibi💀🗿. JS(JavaScript) yaziyor. A ama virüs mü emin değilim.

Pardon hocam High CPU usage because of service worker (sw.js)

"
Aktif hizmet çalışanlarının ayrıntılı bir listesi için edge://serviceworker-internals/ adresini kontrol edebilirsiniz .

Bir hizmet çalışanını ( geçici olarak ) devre dışı bırakmak için 'F12' tuşuna basarak Devtools'u açabilir ve ' Uygulama ' Sekmesine gidebilirsiniz. ' Uygulama ' bölümünün altında , belirli sitelerle ilişkili belirli çalışanların kaydını silebileceğiniz ' Hizmet Çalışanları ' adında bir giriş vardır .

Aynı siteleri ziyaret ettiğinizde yeni Hizmet Çalışanlarının yeniden yüklenebileceğini ve bazılarının çevrimdışı çalışabileceğini unutmayın.

Sitelerin hizmet çalışanlarını yüklemesini kalıcı olarak engellemek için çerezleri (Genel olarak veya yalnızca tek bir site için) devre dışı bırakabilir veya JavaScript'i tamamen devre dışı bırakabilirsiniz; ikincisi çoğu sitede sorunlara neden olabilir.
"

Tüm uzantıları devre dışı bıraktım ve 15dk böyle kullandım maksimum 450 MB kullanıma ulaştı. Büyük ihtimalle bir uzantıdan dolayı oluyor.

Geri
Yukarı