YouTube 720P60FPS videolar kasıyor

esyal21

Hectopat
Yer
İstanbul
Windows 7 kullandığımda kasmıyordu.

Sistem özelliklerim;

İşlemci: Intel Celeron 2995u 1.40 GHz.
RAM: 4 GB 800MHz (arttırılımı bilmiyorum.
Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000 (ekran kartısız daha iyi çalışıyor)

Internet Explorer'den izliyordum eskiden. Şimdi tüm tarayıcıları denedim olmuyor. Google eklentileri işe yaramıyor. Anca 480p izliyorum. Ondanda bir şey anlamıyorum.

Windows 7 kullandığımda kasmıyordu.

Sistem özelliklerim;

İşlemci: Intel Celeron 2995u 1.40 GHz.
RAM: 4 GB 800MHz (arttırılımı bilmiyorum.
Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000 (ekran kartısız daha iyi çalışıyor)

Internet Explorer'den izliyordum eskiden. Şimdi tüm tarayıcıları denedim olmuyor. Google eklentileri işe yaramıyor. Anca 480p izliyorum. Ondanda bir şey anlamıyorum.
Şuan hangi windows u kullanıyorsun bir de SSD var mı?

İşlemci güçsüzlüğünden kaynaklanıyor muhtemelen. Bende örneğin Intel Atom işlemcili bilgisayar vardı, 720p/60'ı açamıyordu. Maks 480p izleyebiliyordum.

Tek tavsiyem eğer çok uzun zamandır bilgisayara format atmadıysanız, atmaya çalışın. Benim bilgisayarımda en azından bu fayda ediyordu.

Sorun Celeron işlemciden kaynaklı hocam, bende de N2940'lı bir laptop var 1080p açtığım an sizdeki gibi takılmalar başlıyor. 720p 60FPS'de sanki 30 FPS gibi.

NB
İşlemci güçsüzlüğünden kaynaklanıyor muhtemelen. Bende örneğin Intel Atom işlemcili bilgisayar vardı, 720p/60'ı açamıyordu. Maks 480p izleyebiliyordum.

Tek tavsiyem eğer çok uzun zamandır bilgisayara format atmadıysanız, atmaya çalışın. Benim bilgisayarımda en azından bu fayda ediyordu.
Bilgisayarı sıfırladım birkaç gün önce.

Yeni konular

Geri
Yukarı