YouTube aboneliklerinden 1 kanalın azalması

Börtü Böcük

Kilopat
104 tane YouTube kanalına abone idim. Bu sabah girdiğimde 103'e düşmüş olduğunu gördüm. 13. Gün isimli YouTube kanalına aboneydim. Şimdi 13. gün isimli YouTube kanalına abone olarak gözükmüyorum. Daha doğrusu bu kanalı arama kutusuna yazıp arattığımda artık bulamıyorum. Sizce 13. gün YouTube kanalı kapanmış olduğu için mi 104 abonelik 103'e düştü? Sorun ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
104 tane YouTube kanalına abone idim. Bu sabah girdiğimde 103'e düşmüş olduğunu gördüm. 13. Gün isimli YouTube kanalına aboneydim. Şimdi 13. gün isimli YouTube kanalına abone olarak gözükmüyorum. Daha doğrusu bu kanalı arama kutusuna yazıp arattığımda artık bulamıyorum. Sizce 13. gün YouTube kanalı kapanmış olduğu için mi 104 abonelik 103'e düştü? Sorun ne?
Ailen engellemiştir belki.

104 tane YouTube kanalına abone idim. Bu sabah girdiğimde 103'e düşmüş olduğunu gördüm. 13. gün isimli YouTube kanalına aboneydim. Şimdi 13. gün isimli YouTube kanalına abone olarak gözükmüyorum. Daha doğrusu bu kanalı arama kutusuna yazıp arattığımda artık bulamıyorum. Sizce 13. gün YouTube kanalı kapanmış olduğu için mi 104 abonelik 103'e düştü? Sorun ne?

Ya kanal kapanmış ya aboneliğiniz spam olarak algılanmış ya da engellenmişsin o kanaldan.

Aboneliğiniz spam olarak algılanmış olabilir, kanal silinmiş olabilir. Ara sıra bana da oluyordu fakat şifremi değiştirdikten sonra bir sorun kalmadı. (Ne alaka bilmiyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı