YouTube açılmıyor ve siyah ekranda kalıyor

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar selam, YouTube dışında bütün sitelere girebiliyorum. Aynı internete bağlı diğer bilgisayardan denediğimde de girebiliyorum ancak şu an kullandığım sistemde giremiyorum. İnternet hızımda vs de problem yok, başka tarayıcıda denedim ancak giremiyorum sorun ne olabilir?

1693671249797.png

Dostlar selam, YouTube dışında bütün sitelere girebiliyorum. Aynı internete bağlı diğer bilgisayardan denediğimde de girebiliyorum ancak şu an kullandığım sistemde giremiyorum. İnternet hızımda vs de problem yok, başka tarayıcıda denedim ancak giremiyorum sorun ne olabilir?

Eki Görüntüle 1928475

Kapatıp açmayı deneyin tarayıcıyı ya da PC'yi yeniden başlatın olmadı direvır'ları günceleyin.

Eki Görüntüle 1928475
Çerezleri silip deneyebilir misiniz?

Bir video linkini yapıştırırsanız ne oluyor?

Şu linki tarayıcınıza yapıştırıp ekran görüntüsü atar mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video linkini.

Bir video linkini yapıştırırsanız ne oluyor?

Şu linki tarayıcınıza yapıştırıp ekran görüntüsü atar mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video linkini.
1693672362934.png

Hocam dediklerimi yaptınız mı?
Çerezlerle alakalı bir şey değil başka tarayıcı denedim diyorum hocam.

Geri
Yukarı