YouTube Adsense bölge olayı neye bağlıdır?

çay123456

Hectopat
Daha fazla  
Ben yakın zamanda İngilizce içerik üreten bir kanal açmayı planlıyorum, fakat nasıl İngilizce içerik üretebilirim?
Kastım şu; Örneğin yeni bir kanal açıyorum, ve bu kanal tamamen İngilizce olacak dolaylı olarak AdSense hesabı da yabancı olacak ki YouTube'un yabancı ülkelerin görüntülenme başına verdiği ücretin daha fazla olduğunu düşünürsek amacımın da bu olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Soru şu aslında, "Yabancı ülkeleri görüntülenme başına verdiği miktara ulaşmak için kanal vs. ayarları değiştirmek gerekiyor mu? Yoksa izleyen kişinin yabancı olması yeter mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi aramadan geldiğiyle alakalı aslında birazda. İzleyen kişinin konumu da önemli tabii ama googleda veya youtubeda hangi kelimeyle arayıp videona ulaştığı daha önemli. İngilizce içerikten kastın tam olarak aklında ne var. Konuşacak mısın? Görünecek misin? yoksa sadece yazılarla yada görsellerle mi olacak bu bahsettiğin olay

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı