YouTube anasayfada hiçbir video yok

Dinozoflar

Hectopat
Umarım YouTube benimle dalga geçiyordur. Ben bu izleme veya arama geçmişini kapatıyorum diye her yerde böyle bir ambargo yemek zorunda mıyım? YouTube Music'te düzgün şarkı önermez, burada video önermez. Gördüğünüz gibi YouTube'u açtığım anda anasayfada hiçbir video çıkmadan bu uyarıyı veriyor. Bu yeni mi geldi? Anlık bir bug mı oldu? Umarım öyle olmuştur, çünkü ben yıllardır o seçenekleri kapalı kullanıyorum şimdi de açmak istemiyorum bu ne saçma iştir yahu sanki izlediğimiz videoları yine takip etmiyorsunuz. Sanki izleme geçmişini kapatıp video izleyince izlediğin videoya görüntülenme sayısı olarak eklenmiyorsun.

Dosya Ekleri

• yt öneri.png
    yt öneri.png
    135,3 KB · Görüntüleme: 57
Benimki de aynı. Dün hiçbir şey yoktu. Veri toplamanın diğer adı "geçmişi aç" :)
Ya arkadaş bu ne saçma iştir vallahi asabım bozuldu ya. Telefonda böyle bir sorun yok aynen her şey sorunsuz devam ediyor. Benim yt geçmişimle bir işim yok niye açmam gerekiyor bilmiyorum (yani kullanıcının ne işine yarayacak, adam hangi videoyu izlediğini görür anca). Hayır ben bir de videoları teker teker tekrar izlemeyi severim yani açsam benim ne işime yarayacak bu özelliği? Saçmaladılar iyice ya önce dislike'ı kapatma şimdi de bu.

Geri
Yukarı