YouTube anasayfanızda neler var?

Makaleler
49
Herkes anasayfasındaki videonun neden orada olduğunu anlamaya çalışsın. Bakalım YouTube ne kadar mantıklı önerilerde bulunuyor?

1612364562972.png

- Söz dizisinin 13. bölümünde merak ettiğim bir sahne vardı, onu izleyince ana sayfama 2 adet "söz dizi" kanalından video düşmüş.

- Battlefield 3 videoları izlediğim için ana sayfama düşmüş, normal.

- The Flash'ın 7. sezon fragmanı var, normal.

- Custom klavyeler ile ilgili videolar var, normal.

- Airsoft videoları izliyorum son zamanlarda, ana sayfama düşmesi normal.

Ana sayfada toplam 16 video var. Bunlardan 5 tanesi abone olduğum kanallara aitken, 4 tanesi takip ettiğim içeriklere ait. Kalan videolar ise neden ana sayfama düştüğünü bilmediğim videolar.
Ana sayfamın sadece bir bölümünü paylaştım ama durum tamamında aynı. Severek takip ettiğim 500'den fazla kanal var ama hiçbiri ana sayfama düşmüyor.

Sizde durumlar nasıl merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes anasayfasındaki videonun neden orada olduğunu anlamaya çalışsın. Bakalım YouTube ne kadar mantıklı önerilerde bulunuyor?

Eki Görüntüle 864353

- Söz dizisinin 13. bölümünde merak ettiğim bir sahne vardı, onu izleyince ana sayfama 2 adet "söz dizi" kanalından video düşmüş.

- Battlefield 3 videoları izlediğim için ana sayfama düşmüş, normal.

- The Flash'ın 7. sezon fragmanı var, normal.

- Custom klavyeler ile ilgili videolar var, normal.

- Airsoft videoları izliyorum son zamanlarda, ana sayfama düşmesi normal.

Ana sayfada toplam 16 video var. Bunlardan 5 tanesi abone olduğum kanallara aitken, 4 tanesi takip ettiğim içeriklere ait. Kalan videolar ise neden ana sayfama düştüğünü bilmediğim videolar.
Ana sayfamın sadece bir bölümünü paylaştım ama durum tamamında aynı. Severek takip ettiğim 500'den fazla kanal var ama hiçbiri ana sayfama düşmüyor.

Sizde durumlar nasıl merak ediyorum.
Hocam beyaz mod mu? 😳

Geri
Yukarı