YouTube Arama Kısmında Çıkan Reklam Paneli Nasıl Kaldırılır?

shaklaban4354

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
YouTube Premium aktif. AdGuard kullanımı yavaşlatıyor bir de Premiumun üstüne yazılım mı indireceğim!? Aylık kaç para veriyoruz ama halen tuhaf tuhaf şeylerle uğraşıyoruz.
Ekran görüntüsü 2023-03-15 012848.png

Kullandığın bi eklenti mi var? ya da virüs mü var? çünkü orası öyle reklam alanı değil ve ben de premium kullanıyorum, hiçbir sıkıntı yok.

Hiçbir eklenti yok. Virüs taraması yaptım sonuç negatif. Ayarları sıfırladım yine düzelmedi. Belki bir işe yarar diye AdGuard indirdim; bu sefer de panel gitti orayı yine kendine ayırdı. Herhalde ben yoksam sen de kullanamazsın diyor. İşin saçma tarafı ise reklam kaynağının Google olması. En azından filtre günlüğü bunu gösteriyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-15 020308.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-15 020308.png
    85,7 KB · Görüntüleme: 76
Youtube'da böyle bir banner yok. Başka tarayıcıda deneyip sonucu yazar mısınız?
1678835269181.png

uBlock Origin'de damlalık simgesine benzer bir simge var. Oradan el ile seçip çıkması engellenebilir. Fakat yine de sizdeki problem doğal değil.

Youtube'da böyle bir banner yok. Başka tarayıcıda deneyip sonucu yazar mısınız?
Eki Görüntüle 1701840
uBlock Origin'de damlalık simgesine benzer bir simge var. Oradan el ile seçip çıkması engellenebilir. Fakat yine de sizdeki problem doğal değil.
Hocam aynı kategoriye ait reklamlar Google arama sonuçlarının en üstünde de çıkıyor. Hiçbiri Türkçe değil ve benimle alakası olmayan ürünler. Üstelik reklam kaynağı AdGuard'ın filtresinden geçebiliyor. Yani engelleyici çalıştığını sanıyor ama reklam tekrar alanı engelliyor. Ya da "banner" kısmını engelleyici görmüyor, reklamdan saymıyor da olabilir. Küçük ama gıcık bir olay harbi.

Farklı tarayıcı, aynı problem. Edge'de sökmedi hocam

YouTube Premium aktif. AdGuard kullanımı yavaşlatıyor bir de Premium'un üstüne yazılım mı indireceğim? Aylık kaç para veriyoruz ama halen tuhaf tuhaf şeylerle uğraşıyoruz.
Eki Görüntüle 1701826

Bu Chrome'un yeni özelliği olan bir sekmede iken başka arama yapabildiğimiz yeni özelliğine benziyor. Kendim de denedim bir ara aynı böyle oluyor. Kısayol tuşunu hatırlamıyorum bir bakayım bulabilirsem yazarım.

Bu Chrome'un yeni özelliği olan bir sekmede iken başka arama yapabildiğimiz yeni özelliğine benziyor. Kendim de denedim bir ara aynı böyle oluyor. Kısayol tuşunu hatırlamıyorum bir bakayım bulabilirsem yazarım.

Bulamadım ne yazık ki.

Geri
Yukarı