Youtube Banner Çalışması

aKuu

Kilopat
Makaleler
3
ytbanner3.jpg

"BG" güzel durmuş, kenardan içe doğru üste katman açılıp siyahlık eklenebilir. Bir de üstte ve alttaki "blade" yazıların biri sağa biri sola yapıp deneyin bir de.
Yazı üzerine overlay eklemeyi dene.
Dostum "tuto" ile mi yaptın yoksa kafadan mı? Bu arada karakterler toplu halde PNG miydi? PNG değilse ve kendin kalem aracıyla kestin herhalde güzel kesmişsin. Gelişir :like:

Güzel çalışma olmuş, ama mobil cihazlarda ve küçük dizüstü bilgisayarlarda tamamı görünmeyeceği için sorun olabilir.

Arkaplanın parlaklığını biraz düşürüp sağdaki sosyal medya logolarını bir kalıba göre tek renk yaparsan class durur. Yinede güzel :D.
Çok teşekkürler :)
Hangi siteden yaptın acaba? veya program.
Photoshop CS6.
Herşey çok güzel, elinize sağlık.

Bence yazıya çok azcık titreme efekti tarzı bir şey verebilirsiniz.
Çok teşekkürler :)
"BG" güzel durmuş, kenardan içe doğru üste katman açılıp siyahlık eklenebilir. Bir de üstte ve alttaki "blade" yazıların biri sağa biri sola yapıp deneyin bir de.
Yazı üzerine overlay eklemeyi dene.
Dostum "tuto" ile mi yaptın yoksa kafadan mı? Bu arada karakterler toplu halde PNG miydi? PNG değilse ve kendin kalem aracıyla kestin herhalde güzel kesmişsin. Gelişir :like:
Kendi kafamdan yaptım. PNG'ler toplu değil bazısını kendim kestim bazısı internetten. Çok teşekkürler bu arada :)
Güzel çalışma olmuş, ama mobil cihazlarda ve küçük dizüstü bilgisayarlarda tamamı görünmeyeceği için sorun olabilir.
Çok teşekkürler. Evet o aklıma gelmişti yazıyı ve modelleri ortaladım ama biraz daha sağa kaydırsam güzel olurmuş.

Geri
Yukarı