YouTube bannerım sığmıyor

• Konuyu başlatan moi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 5B
TV için yapmana gerek yok zaten benim o attığım fotoğraftaki PC Max çözünürlüğüne uygun yapman lazım.
senin yaptığına uygun olarak yaptım 123.jpg var fakat yine sığmıyor bannerın orjinalinide ekledim ve şöleki min cözünürlüğün 1024x576 olmasını istiyor 2560x423 kabul etmiyor

Senin yaptığına uygun olarak yaptım 123.jpg var fakat yine sığmıyor bannerın orijinalini de ekledim ve şölekimin cözünürlüğün 1024x576 olmasını istiyor 2560x423 kabul etmiyor.

Hayır benim anlatmak istediğim şu o size attığım fotoğrafın PC Max kısmına kadar olan yere ayarlamanız mesela size bir örnek gösteriyim. Sonrada o fotoğrafı YouTube bannerı olarak yüklemek.Sadece o fotoğraftaki yer gözüküyor endişelenmenize gerek yok

Dosya Ekleri

• Youtube Banner 2560x1440 Png.png
    Youtube Banner 2560x1440 Png.png
    590,5 KB · Görüntüleme: 111
Hayır benim anlatmak istediğim şu o size attığım fotoğrafın PC Max kısmına kadar olan yere ayarlamanız mesela size bir örnek gösteriyim. Sonrada o fotoğrafı YouTube bannerı olarak yüklemek.Sadece o fotoğraftaki yer gözüküyor endişelenmenize gerek yok
tam olarak nasıl yapıldığını anlayamadım bannerım bu benim icin yaparsan cok iyi olr
youtube-banner_optimized (5).jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı