YouTube bedava 2 aylık Premium verdi

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Geçen gün bir şey için reklam engellemeyi kapatmıştım YouTube'dan video izlerken reklam çıkınca açmayı unuttuğumu fark ettim tam reklamın ortasında AdBlock'u açınca biraz kasma oldu sonra köşeden böyle bir mesaj geldi, reklam olduğunu düşünerek tıklamadım goool diye bir başlık da bilmiyorum tuhafıma gitti.

1668690291045.png

Son düzenleme:
2 aylik deneme yazısı hiç gerçekçi durmuyor. YouTube'un çeviri hatası yapacağını sanmıyorum. Hayır deyin gitsin bence.

Gerçek bana da geldi.
Fazla kişiye geldi diye gerçek olmaz. Reklam virüsü gibi bir şey ise birdeb fazla kişiye gelmesi normal. uBlock Origin adblock eklentisi ile sahte ya da gerçek olduğu anlaşılır gibi.

2 aylik deneme yazısı hiç gerçekçi durmuyor. YouTube'un çeviri hatası yapacağını sanmıyorum. Hayır deyin gitsin bence.
Hocam gerçek mobilde de var. Ben girince bana da gelmişti. Fakat başlığı biraz garip.
1668692050571.png

Hocam gerçek fakat futbolla alakalı.

Bi ara 3 ay bedavaydı sonra 1 aya düştü demek 2 ay yaptılar, o da güzel.
Kullanıcısıyım YT Müzik'in çünkü Farazi v Kayra albümleri başka hiç bir yerde yok :D Tavsiye ederim, ucuz.

Linuxdan giriyorum bana da reklam virüsü demezsin herhal :D
Screenshot from 2022-11-17 16-35-45.png

Hocam gerçek mobilde de var. Ben girince bana da gelmişti. Fakat başlığı biraz garip.
Eki Görüntüle 1575808

Hocam gerçek fakat futbolla alakalı.
Baktım hocam gerçekmiş. Eskiden deneme 1 aydı. 2 olmuş. 1 ay yerine 2 ay yazınca reklam virüsü sandım. Google gibi bir şirket ücretsiz olan şeyi daha avantajlı yapar mıymış 🤠

Şu an kullanıyorum sanal kart ile aldım üstüne para ödemedim Papara 50 kuruş cashback verdi Papara'yı dolandırdım :D
O şey olabilir, kart gerçek mi yoksa bu bizi mi yiyor sanal kart ile diye genelde firmalar karttan 50 kuruş 10 kuruş gibi paralar çekip geri yollar böyle üyeliklerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı