YouTube bildirilen video kaldırılmıyor

progamr1234

Zeptopat
Daha fazla  
YouTube'da gacha karakterini kılıçla kesen bir karakter animasyonu gordum. Ne hissettirir gibi baloncuk icerisinde "imdat" falan diyor. Animasyonu yapan kişi de kırmizi boya eklemiş kan cıkıyor ve ben bunu 4 gün önce bildirdim fakat hiçbir şey olmadı. Dikkatimi çeken ise videonun 3 yıldır yayında olması. Gacha falan dedim diye dalga gecmeyin genel konuşuyorum.

gülecekseniz yazın bari sebebini :D

YouTube'da gacha karakterini kılıçla kesen bir karakter animasyonu gordum. Ne hissettirir gibi baloncuk icerisinde "imdat" falan diyor. Animasyonu yapan kişi de kırmizi boya eklemiş kan cıkıyor ve ben bunu 4 gün önce bildirdim fakat hiçbir şey olmadı. Dikkatimi çeken ise videonun 3 yıldır yayında olması. Gacha falan dedim diye dalga gecmeyin genel konuşuyorum.

gülecekseniz yazın bari sebebini :D
Neden kaldırılsın ki? YouTube evrenseldir. Çin de mi yaşıyoruz da kan sansürenecek? Ayrıca böyle bir şey neden kaldırılsın ki sence?

Tamam ama yasal mı? Mustehcenlike girer mi?

Burası YouTube. Özgürlükler medyası. Neden müstehcenliğe girsin ki? Eğer çocuklara yönelik bir şey varsa zaten YouTube kids var. Eğer bir ebeveyn bilerek YouTube kids izletmiyorsa çocuğuna o onun sorunudur. Videoyu yapan kişinin veya YouTube'un sorunu değil. Bu arada videoda hiçbir şey yok gibi duruyor anlattığına göre. Normal bir animasyon videosu.

Yeni konular

Geri
Yukarı