YouTube "Bir hata oluştu" Sorunu

Sterben

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
YouTube'a hangi tarayıcıdan girsem (Chrome, Mozilla, hatta Internet Explorer) videoları açtıktan (Herhangi bir video) yaklaşık 5-10 dakika sonra "Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin." diye bir hata alıyorum. Yanında yazan hata kodu her seferinde değişiyor. Önbelleği, çerezleri vs. hepsini temizledim, bir şey değişmedi. Şurada yazanı da uygulamayı denedim fakat yine bir şey değişmedi. Kullandığım tarayıcılar en güncel sürümde (IE hariç tabii ki). Mozilla için Flash Player da yükledim, ama hala sorun devam ediyor.

Bu sorunu nasıl çözebiliriz? Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun nedeni siz videoyu izlerken arka planda internet bağlantınızın kopması olabilir. Ya da VPN kullanıyorsanız aşırı veri trafiğinden dolayı bir noktada bağlantıyı koparıyor olabilir. YouTube'da video izlemek zayıf bağlantıları koparabilir. Bunu kontrol edin.

Ayrıca Windows 10 kullanın ve Ethernet ve Wi-Fi sürücüleriniz de güncel olsun.

Buradaki vpn yasaklı sitelere giriş yapmak için değiştirdiğimiz ip adreslerimizle alakalımı acaba ? Bende youtubeda çok sorun yaşıyorum.

VPN zaten kullanmıyordum. Sürücülerim en son sürümde. Yine de bir kontrol edeyim.
@playreplay , evet. VPN sayesinde IP adresimiz farklı bir ülkenin bir IP adresi gibi görünüyor ve girilemeyen çoğu siteye giriş yapabiliyoruz.

Realtek'in sitesinden daha güncel bir ethernet sürücüsü indirdim. Şimdilik bir sorun yok gibi. Yardımınız için teşekkür ederim @Recep Baltaş.

Hayır. Sizin yazdığınız DNS ayarları. VPN direkt olarak IP'nizi başka bir ülkenin IP adresi ile değiştiriyor. Örneğin ben eğer lazım olursa ZenMate adlı bir VPN yazılımı kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı