YouTube "Bir hata oluştu" uyarısı

muck

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarda YouTube'da video izlemek için girdiğimde anasayfadaki videoları tıklayarak izliyorum fakat yeni sekmede açtığımda hata veriyor. Ya da Google'dan aratıp bir videoya girdiğimde de hata alıyorum fakat YouTube ana sayfasından girdiğimde böyle bir hata vermiyor. Chrome'da da Opera'da da aynı hata var, tarayıcıyla ilgili bir problem değil. Adblocker da kullanmıyorum ve çözemedim. Sebebi nedir acaba?

Hata kodu --> Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. (Oynatma kimliği: 6iF2u1MTLV-D20lR)

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'den kaynaklandığını pek sanmıyorum çünkü sadece youtube'da böyle bi hata alıyorum ve herhangi bi performans sorunum yok oyunlarda.Ayrıca memtest86 için usb belleğim de yok yine de sağol .D

Arkadaşlar bilgisayarda YouTube'da video izlemek için girdiğimde anasayfadaki videoları tıklayarak izliyorum fakat yeni sekmede açtığımda hata veriyor. Ya da Google'dan aratıp bir videoya girdiğimde de hata alıyorum fakat YouTube ana sayfasından girdiğimde böyle bir hata vermiyor. Chrome'da da Opera'da da aynı hata var, tarayıcıyla ilgili bir problem değil. Adblocker da kullanmıyorum ve çözemedim. Sebebi nedir acaba?

Hata kodu --> bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. (oynatma kimliği: 6if2u1MTLV-D20lr)

Bugün olan bir sorun değil mi?
Aynı sorunu yaşıyorum :(

Geri
Yukarı