Youtube BOSG has been suspended Bildirimi

alperen2406

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar verdiğim resimde görüldüğü gibi youtubedan bir bildirim geldi. Youtube kanalıma ait olarak işte yazan şu özet olarak BOSG adlı kanalınız askıya alınmıştır. Bu googledan bir çeviridir eğer yanlışlık var ise düzeltin. Atılma tarihi 6 ağustos 1 bu 2 ise hala kanalıma rahatlıkla girip çıkabiliyorum. Bunu bana anlatır mısınız?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanalınız telif hakkı gibi nedenlerden askıya alınmış. Eğer düzeltmezseniz, kanalınız kapatılacak. Aboneleriniz kanala giremez, çıkamaz. Siz de video yükleyemessiniz.

Kanalınız telif hakkı gibi nedenlerden askıya alınmış. Eğer düzeltmezseniz, kanalınız kapatılacak. Aboneleriniz kanala giremez, çıkamaz. Siz de video yükleyemessiniz.
Telif hakkı sadece 2 tane onları kaldırınca bu sorun ortadan kalkarmı

Ek olarak bu 6 ağustosta gelen bir bildirim eski kanalımda 10 a yakın telif bildirimi vardı ve ona rağmen kanalım kapanmadı şimdiki kanalımda kapanmadı askıya alındı demek şu mu acaba (incelenmeye devam ediyor) ne iştir anlamadım.Yardımlarınızı en kısa sürede bekliyorum.

alperen2406 evet 2 tane olanları kaldır, birde videolarında müzik kullanma mümkünse.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı