YouTube canlı yayınında yazılan mesajlar gözükmüyor

569992

Decipat
Arkadaşlar reklam vermek gibi olmasın ama Tugay Aloğlu genelde her hafta 3-4 yayın vs. yapıyor. Ramazan geldiği için ramazan geceleri de yayın yapıyor, oyun oynuyor, genelde eski oyunlar GTA serileri. Ben de 2 seneden beridir düzenli düzensiz yayınlarına katılıyorum, bağış yapıyorum. Ama son zamanlarda yazdığım mesajlar gözükmüyor. Discord üzerinden Tugay abiye ulaştım ve sorunu o da bilmiyor. Artık hesap değiştirmekten gerçekten usandım. Neden mesajlarım gözükmüyor.
Not: Ana hesapta mesaj yazıyorum gitti olarak gözüküyor ve öteki hesabıma geçtiğimde o mesaj gözükmüyor, zaten Tugay abi de görmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar reklam vermek gibi olmasın ama tugay aloğlu genelde her hafta 3-4 yayın vs. yapıyor. Ramazan geldiği için ramazan geceleri de yayın yapıyor, oyun oynuyor, genelde eski oyunlar GTA serileri. Ben de 2 seneden beridir düzenli düzensiz yayınlarına katılıyorum, bağış yapıyorum. Ama son zamanlarda yazdığım mesajlar gözükmüyor. Discord üzerinden tugay abiye ulaştım ve sorunu o da bilmiyor. Artık hesap değiştirmekten gerçekten usandım. Neden mesajlarım gözükmüyor.
Not: Ana hesapta mesaj yazıyorum gitti olarak gözüküyor ve öteki hesabıma geçtiğimde o mesaj gözükmüyor, zaten tugay abi de görmüyor.

Link yolladığınız ya da Discord gibi yasaklı kelimeler yazdığınız için olabilir.

Geri
Yukarı