Youtube.com yazarken yotubue.com diye arattım

Lololo33

Picopat
Daha fazla  
O site açıldıktan sonra wheelchair .... diye şeyler çıktı tekerlekli sandalyelerle alakalı bişeydi sanırım link tam olarak ww7=yotubue=com diye ilerliyor arasında . var ben eşittir koydum. Sonra o siteye tekrardan sistem içinde sistem şeklinde girdim tam giriyorken anti virüs beni durdurdu o istede beni başka bir siteye yönlendirmeye çalıştı. Meğersem benim yönlendirilmeye çalıştığım 2. siteyi sorgulattığım zaman virüs içeren bir siteymiş çoğu kişi bu durumu yaşamış. Görev yöneticisinden inceledim sistemimi orda aşırıya kaçan veya yabancı olan programlar yok. Brave tarayıcısı kullanıyorum.

O site açıldıktan sonra wheelchair... Diye şeyler çıktı tekerlekli sandalyelerle alakalı bir şeydi sanırım link tam olarak WW7 = yotubue = com diye ilerliyor arasında. Var ben eşittir koydum. Sonra o siteye tekrardan sistem içinde sistem şeklinde girdim tam giriyorken anti virüs beni durdurdu o istede beni başka bir siteye yönlendirmeye çalıştı. meğerse benim yönlendirilmeye çalıştığım 2. siteyi sorgulattığım zaman virüs içeren bir siteymiş çoğu kişi bu durumu yaşamış. Görev Yöneticisi'nden inceledim sistemimi orada aşırıya kaçan veya yabancı olan programlar yok. Brave tarayıcısı kullanıyorum.

Anti virüs engellediyse sorun olmaz.

Dediklerinin yarısından bir şey anlamadım ama girdim ve bilgisayarım patlamadı, virüs girmedi. Yani rahat olabilirsin.

Screenshot_1.jpg

O site açıldıktan sonra wheelchair .... diye şeyler çıktı tekerlekli sandalyelerle alakalı bişeydi sanırım link tam olarak ww7=yotubue=com diye ilerliyor arasında . var ben eşittir koydum. Sonra o siteye tekrardan sistem içinde sistem şeklinde girdim tam giriyorken anti virüs beni durdurdu o istede beni başka bir siteye yönlendirmeye çalıştı. Meğersem benim yönlendirilmeye çalıştığım 2. siteyi sorgulattığım zaman virüs içeren bir siteymiş çoğu kişi bu durumu yaşamış. Görev yöneticisinden inceledim sistemimi orda aşırıya kaçan veya yabancı olan programlar yok. Brave tarayıcısı kullanıyorum.
Engellemiş zaten bir problem yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı