YouTube değişti mi?

Hocam bir yandan yorumlara bakmak için vs.
Ben hem görüntünün küçük olmasından hoşlanmıyorum hem de ikide bir yazı görmekten. Ders, dizi veya oyun videosu olsun; odağımı dağıtıyor ve izlediğimden hiçbir şey anlamıyorum. Hatta konuya yazmadan önce ingilizce tekrarı yapıyordum. Kardeşim mesaj attı, mesaja bakmak için tam ekrandan çıkınca ne kadar rahatsız olduğumu düşünmeye başlamıştım. Şansa da bu konu denk geldi.

Hiç alışılacak gibi değil. Her yere yazı sıkıştırmışlar, dikkat bozuyor. Yorumları okumak istesem pip modunu açar yorumları okurken videomu izlerim. Eski hali daha guzel.
1712788573942.png

Hiç alışılacak gibi değil. Her yere yazı sıkıştırmışlar, dikkat bozuyor. Yorumları okumak istesem pip modunu açar yorumları okurken videomu izlerim. Eski hali daha guzel.
Eki Görüntüle 2165131
Kullanıcının iradesine bırakmamaları aşırı saçma olmuş. Yakında mini oynatıcı boyutuna da indirirler. Artık hangi akla bedel yaptılarsa bilemedim...

Arkadaşlar bende de arayüz değişti ve hemen olumsuz durumları aktarmak isterim ektedir;

Ekran Görüntüsü (159).png

Ekran Görüntüsü (160).png

2. fotoğrafta gördüğünüz gibi tam ekranda altta sayfa çubuğu duruyor aşırı rahatsız edici sayfayı küçültünce gidiyor ancak küçültmek veya küçüğe alışmak istemiyorum, arayüz güzel ama çok göz yorar gibi her yerde çok fazla yazı var.

Bende hala aynı duruyor.
Hocam bir yandan yorumlara bakmak için vs.
Tam ekran ya da sinema modunda farklılık olacağını düşünmüyorum, öyle kullan zaten böyle nasıl kullanıyorsunuz ki ? Şahsen beni aşırı rahatsız ediyor.
Eklenti de bozuk çalışıyor,

Eki Görüntüle 2165104
Hocam bende şuanda eskisi gibi oldu sizdede öylem,

Geri
Yukarı