YouTube ders araştırması yaparken kendi kendine +18 arama yaptı

Dostum zaten eğer o aratmadıysa gizli pencere aratması ne alaka? Adam net bir şekilde "ben aratmadım" diyor. Yani ya zararlı var ya da hesabına başkası girdi. Evdeki başka bir cihazda hesabınız açık mıydı acaba? Varsa ev ahalisinden biri de aratmış olabilir çünkü.

Dostunuz falan değilim lugatınızı doğru seçin lütfen. "o"nun başkası haricinde olabilecek serüvenleri sıraladım sanıyorum. Siz de bazılarından okuma güçlüğü çeker gibi tekrar söz etmişsiniz. Lütfen konunun tamamını okumadan alıntı yapmayınız.

Dostunuz falan değilim lugatınızı doğru seçin lütfen. "o"nun başkası haricinde olabilecek serüvenleri sıraladım sanıyorum. Siz de bazılarından okuma güçlüğü çeker gibi tekrar söz etmişsiniz. Lütfen konunun tamamını okumadan alıntı yapmayınız.
Konunun başından beri takip ediyorum zaten. İkinci olarak benim anladığım eğer Google, Youtube hesapları başka yerlerde açık değil ise ve virüs yoksa adamın "p**n" kelimesini arattığını iddia ettiğiniz. Bende adamın ısrarla bu kelimeyi aratmadığını söylediğini söyledim. Hepsi bu.Üçüncü olarak ben size hitap şeklimi rasgele seçtim, kusura bakmayın ama tanımadığım bir insana ilk defa hitap ederken nasıl hitap edeceğimi kendim belirlerim.

Konunun başından beri takip ediyorum zaten. İkinci olarak benim anladığım eğer Google, YouTube hesapları başka yerlerde açık değil ise ve virüs yoksa adamın "p**n" kelimesini arattığını iddia ettiğiniz. Bende adamın ısrarla bu kelimeyi aratmadığını söylediğini söyledim. Hepsi bu. Üçüncü olarak ben size hitap şeklimi rastgele seçtim, kusura bakmayın ama tanımadığım bir insana ilk defa hitap ederken nasıl hitap edeceğimi kendim belirlerim.

Konu farklı yerlere gitmesin amacı dışında yol alıyor.

Yine de eklemeden edemeyeceğim. Hayır efendim tanımadığınız bir insana hitap şeklinizi rastgele seçemezsiniz. Kusuruna bakılır. Bunun ilk ya da 2. 3. defa ile alakası yoktur sonuç hala tanışmıyor iseniz.

Konu farklı yerlere gitmesin amacı dışında yol alıyor.

Yine de eklemeden edemeyeceğim. Hayır efendim tanımadığınız bir insana hitap şeklinizi rastgele seçemezsiniz. Kusuruna bakılır. Bunun ilk ya da 2. 3. defa ile alakası yoktur sonuç hala tanışmıyor iseniz.
Bu konuda fikir ayrılığındayız ne yazık ki. Ancak bir daha sizinle karşılaşırsak farklı şekilde hitap etmeye dikkat edeceğim. Hoşlanmıyorsanız sorun değil size farklı şekilde hitap edebilirim.

Buraları kontrol ettiğine emin isen. Senin tıklamandan başka bir seçenek çıkmıyor ortaya sistemde zararlı yoksa.

2'sinede baktım ve bir sıkıntı yoktu.

Ve sanırım olayı çözüdüm gibi size şöyle anlatayım YouTube'ba ilk sesle aratma özelliği geldiğinde (PC'ye) onu kullanmak için tıklamıştım ama sağ üstten mikrofona izin ver bildirimi çıktı bende aman ne gerek var deyip kabul etmemiştim büyük ihtimalle orada p**n demişimdir ve bu hafizasında kalmıştır böyle uzun bir ara sonra açınca o hafizasında kalan veriyi otomatik olarak aratmak istemiş olabilir diye düşünüyorum çünkü başka bir seçenek kalmadı. Düşünebileceğim en üstü şey bu olacaktır.

Eğer sen aratma yapmadıysan veya Google ve YouTube hesabın farklı bir cihazda açık değilse aynı zamanda virüs taratıp bir sonuç bulamadıysan gelecek zaman için "özel pencere ya da gizli pencere"den bu tarz mahrem konuları aratmanı tavsiye ederim. Aksi takdirde bunun önüne çıkmasına şaşırmamalısın.

İlk başta da dediğim gibi böyle konuları YouTube'dan aratmadım, zaten oradan aratmak mantıklı olmaz çünkü bu mahrem konu ile alaklı birden fazla site mevcut.

Ve arkadaşlar bu konu hakkında fazla konuştuk bazı yorumlara güldük bazı yorumlarda uzun uzun düşünüp çözüm aradık ama büyük ihtimalle küçük bir hata ya da elimin çarpması ile olmuş olabilir konuyu fazla uzatmaya gerek yok hepinize yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkür ediyorum.

Konu kitlensin lütfen.

Geri
Yukarı