YouTube Ders/Konu Anlatım Kanalları Tavsiyesi

Arkadaşlar YouTube'da Matematik Konu Anlatımları ve soru veya problem çözen kanallar önerir misiniz ?

Benim şimdiye kadar bulduklarım bunlar. Aşağıya sıralıyorum.

1. Kampüs
  2. Benim Hocam
  3. Rehber Matematik
  4. Tonguç
  5. Pisagor Matematik Evi
  6. Şenol Hoca
  7. Hocalar Geldik
Sizce bunların hangisi anlatım ve öğretiş biçimden diğerlerine göre daha iyi ? Tonguç kanalında dersten çok goygoy döndüğü için onu zaten kafadan eliyorum.

Ayrıca Ana S. ve Online Sınav tarzı soru çözebileceğim yada derslerin notlarını bulabileceğim siteler biliyorsanız onları da aşağıda belirtirseniz çok sevinirim.

Öncelikle sınıfınızı belirtirseniz belki daha iyi yardımcı olabiliriz fakat umudunuzu kırmak istemezdim, dersi derste öğrenip pekiştirme yapmazsanız işiniz biraz zor.

Öncelikle sınıfınızı belirtirseniz belki daha iyi yardımcı olabiliriz fakat umudunuzu kırmak istemezdim, dersi derste öğrenip pekiştirme yapmazsanız işiniz biraz zor.
Kursa gidiyorum ve sayısal sınıfındayım. Derste dinlediklerimin haricinde zaten pekiştirme ve tekrar yapmak amaçlı istiyorum bu siteleri hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı