YouTube donuyor

meerrttt

Zeptopat
Daha fazla  
Selam video izlerken YouTube donuyor.
Bundan iki hafta önce Battlefield 1 indirmiştim ondan olduğunu düşünüyorum,
İnternet hızım 16Mbps herhangi bir sorun yok kapatıp açtım modemi çok kez,
Enhanced-H264ify ı kurup forumda yazılan ayarları yaptım fakat herhangi bir sonuç alamadım,
Netadapterrepair uygulamasını kullanarakta forumda yazılan ayarları yaptım fakat tekrar sonuç alamadım.
Sizce ne yapmalıyım? Sorunun kabloda ya da modemde olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Enhanced-H264ify ı kurup forumda yazılan ayarları yaptım fakat herhangi bir sonuç alamadım,
Netadapterrepair uygulamasını kullanarakta forumda yazılan ayarları yaptım fakat tekrar sonuç alamadım.

İşlemci kullanımı yüksekse takılmalar yaşanabilir.

Hocam birincisi battlefield ile alakasını anlayamadım.
İkinci olarak da bu tür durunlarda direkt servisi arayın ve kendilerine bilgi verin düzelteceklerdir.

Bir çözüm daha gördüm önbellek temizlemede yapılabilirmiş.
Başka çözüm bulamadım.

Hocam birincisi Battlefield ile alakasını anlayamadım.
İkinci olarak da bu tür durunlarda direkt servisi arayın ve kendilerine bilgi verin düzelteceklerdir.

Bir çözüm daha gördüm önbellek temizlemede yapılabilirmiş.
Başka çözüm bulamadım.

Hocam yanlışlıkla spam atmışsınız,
Olayın Battlefield ile alakası 85 GB olduğu için internetimmi yavaşladı diye düşündüm o yüzden internetim kotasız her şeyi yaptım farklı tarayıcılara girdim ama olmuyor yarın servisi arayacağım teşekkür ederim iyi günler dilerim.

Hocam yanlışlıkla spam atmışsınız,
Olayın Battlefield ile alakası 85 GB olduğu için internetimmi yavaşladı diye düşündüm o yüzden internetim kotasız her şeyi yaptım farklı tarayıcılara girdim ama olmuyor yarın servisi arayacağım teşekkür ederim iyi günler dilerim.
Aramadan önce verileri ve önbelleği temizleyip deneyin tarayıcı ayarlarından.
Belki çözülür.

Hocam müşteri hizmetlerini aradım dediklerini yaptım bizimle ilgili bir sorun yok dediler telefonda video donmuyor fakat bilgisayarda donuyor nedenini halen çözemedim.

Hocam müşteri hizmetlerini aradım dediklerini yaptım bizimle ilgili bir sorun yok dediler telefonda video donmuyor fakat bilgisayarda donuyor nedenini halen çözemedim.
Bende başka yerlere baktım ama tarayıcıyla alakalı dediler ama sizde başka tarayıcılarda denediğini söylediniz. Bilmiyorum.
Bir internet hız testi yapın belki bağlantı problemidir, Windows internet ayarlarından sorun gidermede deneyin belki olur.

Bende başka yerlere baktım ama tarayıcıyla alakalı dediler ama sizde başka tarayıcılarda denediğini söylediniz. Bilmiyorum.
Bir internet hız testi yapın belki bağlantı proble midir, Windows internet ayarlarından sorun gidermede deneyin belki olur.

Maalesef olmuyor hocam hepsini denedim yapacak bir şey yok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı