YouTube eski arayüzde kaldı

Şu anki güncel görünüme geçmiş. Bir önce ki kullandığın ya eskiydi ve bilmiyordun ya da deneme sürümüydü. Bazen de deneme sürümlerini otomatik atıyor beğenilmese geri alıyor.
Şu an diğer bilgisayarlara baktığımda bir dönem denemiş olduğum yeni arayüz var ama. Üstelik onlar Premium üyesi değiller. Bizim okulda ki neredeyse benimle yaşıt külüstür bilgisayarlardan söz ediyorum.

Şu an diğer bilgisayarlara baktığımda bir dönem denemiş olduğum yeni arayüz var ama. Üstelik onlar Premium üyesi değiller. Bizim okulda ki neredeyse benimle yaşıt külüstür bilgisayarlardan söz ediyorum.

Benim aynı bilgisayarda iki farklı hesap var. Hesaplar arası geçince birinde yeni versiyon var diğerinde güncel versiyon.

1664009031351.png

1664009049047.png

Arkadaşlar ben bu işi anlamadım, yeni hesap açınca yeni arayüz var. Çok saçma. Eski hesaba yeni arayüz gelir umarım. Merak eden ya da aynı sorunu yaşayan arkadaş varsa yazdım.

Arayüz daha da değişti bu arada:
1664614324772.png

Tarayıcı önbelleği ile de alakalı değildir, yeni hesap açınca geçtiğini söylemişsiniz. İlginç durum, takipteyim.

Bu yeni hesapta da yoktu. :D Çok saçma, yardım edebilecek var mı?

Şimdi tekrar denedim, yeni hesapta da eski arayüz var.
Öncelikle YouTube ana sayfasındayken CTRL+F5 kombinasyonunu yapın ve tarayıcınızı yeniden başlatın. Eğer olmazsa aşağıdaki yöntemi deneyin:
1664614569678.png

1664614609772.png

Geri
Yukarı