YouTube: Eski Kanal mı Yeni Kanal mı?

Drachaos

Hectopat
Merhaba arkadaşlar benim bir YouTube kanalım var 850 abonelik 2013'den kalma ben doğaçlama adına kafamın estiğini çekmek istiyorum. Sizce bu kanaldan devam mı etmeliyim yoksa yeni bir kanal mı açmalıyım üst verilere çıkmak için hangisini tercih edesiniz pas tutan bir kanal mı yoksa yepyeni abonesiz kanal mı?

Bir de Instagram kullanmıyorum açmalı mıyım malum takipçi sayım olamayacak dezavantaj olur mu benim için nasıl bir yol ilerleyeceğim?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O abonelerin 500'ü ölü desek, 350 kişinin de izleyip izlemeyeceği belli değil. Ayrıca öyle kafana estiği şeyleri yaparak büyümen de zor olacaktır.
Ondan dolayı eski kanaldan devam et bence. 1000 abonen olmadan İnstagram işine girme bence.

İnstagram tavsiye etmem kullanmıyorum sosyal medya zaman harcamak için uygulama tavsiye etmem youtube da bence yeni sayfa aç ama sen bilirsin ama eskiden devam edersen kaç yıllık oldugu için kimse seni izlemeyecektir büyük ihtimal oyüzden yeni aç bence

O abonelerin 500'ü ölü desek, 350 kişinin de izleyip izlemeyeceği belli değil. Ayrıca öyle kafana estiği şeyleri yaparak büyümen de zor olacaktır.
Ondan dolayı eski kanaldan devam et bence. 1000 abonen olmadan İnstagram işine girme bence.
Kafama göre estiğim dediğim doğal halimle video çekeceğim vlog'un hiç çekilmemiş hali gibi düşün mizah yönlü hem biliyorsun ki insanlar genelde gülmeyi seviyor ayrıca bir tarafım saçmalarken bir taraftan kimsenin pek çok kişinin bilmediği önemli bilgiler vermeyi planlıyorum.

Para kazanmak istiyorsanız yeni hesap açın. YouTube belirli bir zamanda belirli bir aboneye ulaşamazsanız para kazanma özelliğini devre dışı bırakıyor diye biliyorum yanlışta olabilir.

Geri
Yukarı