YouTube gibi sitelerde pencere değişiminden sonra ekran yeşil oluyor

3n5vr

Femtopat
Daha fazla  
YouTube'da veya diğer video izleme sitelerinde videoyu durdurup başka bir sekmeye geçip tekrar aynı sekmeye geldiğimde video ekranının yaklaşık dörtte üçü açık yeşil oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı problem yeni aldığım sistemde olmuştu. Sorun driveri yanlış kurmamdan kaynaklıymış. Ekran kartı sürücünü tamamen kaldırıp, tekrar yüklemeni tavsiye ederim.

Aynı problem yeni aldığım sistemde olmuştu. Sorun driveri yanlış kurmamdan kaynaklıymış. Ekran kartı sürücünü tamamen kaldırıp, tekrar yüklemeni tavsiye ederim.
teşekkürler
açıkçası pek anlamıyorum sabahtan beri de baya bi baktım ama nasıl yapabilirim kısaca bahsedebilir misin?

Son düzenleme:
Teşekkürler.

Açıkçası pek anlamıyorum sabahtan beri de bayağı bir baktım ama nasıl yapabilirim kısaca bahsedebilir misin?

Bu programı indirip, ekran kartının driverlarını kaldırıp ardından, ekran kartının en son güncel sürümünü internet sitesinden yükleyip kurabilirsin. Bilgin yoksa YouTube üzerinden ya da bilen birinden yardım alabilirsin

Geri
Yukarı