YouTube gizlenen/kaldırılan videolar nasıl izlenir?

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
YouTube'da bir sürü gizlenen/kaldırılan video var. Gizlenen videoları linke sahipsek izleyebiliyoruz onu biliyorum ama farklı yöntemi yok mu? Kaldırılan videoları falan Deep Web üzerinde izleyebilecegimi söylemişti bazıları. Doğru mu? Nasıl izleyebilirim?

Google her şeyine kadar düşünmüş. Böyle bir şey yapılacağı onların aklına yüzde yüz gelmiştir. Bu yüzden öyle bir şey yapamazsınız.

Yok öyle bir şey, YouTube dandik bir site değil.
Facebook, WhatsApp, Google, YouTube bunların hiçbiri dandik değil ama hepsi verileri saklıyor. YouTube'daki kaldırılan videoları bizim izlememizin yolu olmasa da YouTube'un başındakilerinin izleyebileceğinden %100 eminim.

Facebook, WhatsApp, Google, YouTube bunların hiçbiri dandik değil ama hepsi verileri saklıyor. YouTube'daki kaldırılan videoları bizim izlememizin yolu olmasa da YouTube'un başındakilerinin izleyebileceğinden %100 eminim.
"YouTube'nin başındakilerin" derken? Forumda son zamanlarda gördüğüm en saçma mesaj, iyi saçmalamışsınız.
Hocam, siz YouTube çalışanı mısınız? Yetkili mecramısınız? Boş yapmaya gerek yok, siz izleyemezsiniz.
Bu yasa dışı olabilir o konulara girmemeni tavsiye ederim
Dark Web yasa dışı değildir, girdiğiniz siteler yasa dışı olabilir; her site illegal değildir.

"YouTube'nin başındakilerin" derken? Forumda son zamanlarda gördüğüm en saçma mesaj, iyi saçmalamışsınız.
Hocam, siz YouTube çalışanı mısınız? Yetkili mecramısınız? Boş yapmaya gerek yok, siz izleyemezsiniz.

Dark Web yasa dışı değildir, girdiğiniz siteler yasa dışı olabilir; her site illegal değildir.
Saçma olarak görmenize saygı duyarım ama bence gayet açık ve mantıklı bir laf etmişim. YouTube'un kurucularının, önde gelen şahsiyetlerin kastediyorum. Bu mu saçma?

Dark Web demedim ayrıca Deep Web dedik.

Darkweb üzerinde Youtube videolarını depolayan bir sistem varsa mümkün olabilir ancak o kadar büyük boyutlu bir onion sitesi olacağını ve bununla uğraşacaklarını sanmıyorum.
Saçma olarak görmenize saygı duyarım ama bence gayet açık ve mantıklı bir laf etmişim. YouTube'un kurucularının, önde gelen şahsiyetlerin kastediyorum. Bu mu saçma?

Dark Web demedim ayrıca Deep Web dedik.
Deeb Web ve Dark Web ayrıdır. Eğer bahsettiğiniz site mevcut ise Dark Web üzerindedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı