YouTube görünümü değişti

ahmet4646

Centipat
Daha fazla  
1678965675341.png

Ya keşfeti dert etmeyin de bu YouTube görünüşü böyle. Nasıl düzelteceğim?

düzeltmek için ctrl+h ondan sonra tarama verileri temizleye tıklayın ve orda 3 tane sçenek olcak onun 3nüde tikleyin tamam diyin sonra youtubeye gelip f5 atın düzeliyor çözdüm

nasıl yapıldığını çözdüm fakat tüm herşeyden çıkış yapıyor sonrada tüm herşeyden çıkış yaptı falan diye gelmeyin ctrl+h ordanda verileri temizle ordanda 3 tane şey var onları tikleyin tamam diyin sonrada youtubeye gelip f5 atın düzelcektir fakat tüm ehrşeyden çıkış yapıcakdır bilginize

Düzeltmek için CTRL+h ondan sonra tarama verileri temizleye tıklayın ve orada 3 tane sçenek olacak onun 3nüde tikleyin tamam deyin sonra YouTube'a gelip F5 atın düzeliyor çözdüm

Nasıl yapıldığını çözdüm fakat tüm her şeyden çıkış yapıyor sonra da tüm her şeyden çıkış yaptı falan diye gelmeyin CTRL+h oradanda verileri temizle oradanda 3 tane şey var onları tikleyin tamam deyin sonra da YouTube'a gelip F5 atın düzelcektir fakat tüm ehrşeyden çıkış yapacakdır bilginize

Bir süre sonra tekrar eskisi gibi oluyor, düzelmiyor bende. Bir türlü yapamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı