Youtube HD Video İzleyememe Sorunu

Cakko

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, indirme hızım 47 olmasına rağmen YouTube ve benzeri sitelerde bağlantı hızım 800-900 gözüküyor ve HD olarak videoları izleyemiyorum. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

İnternet hızınız 47 Mbit ve ölçüm yaptığınızda 8 Mbit gibi sonuç çıkıyor, doğru anlamış mıyım?

Adsız1.png

Adsız.jpg

Bütün video izleme sitelerinde aynı şey geçerli mi? Belki sitede bir yavaşlık söz konusu olabilir. Ülkemizde yaygın bir durum. Yabancı kaynaklardan, VPN üzerinden, kısacası çeşitli yollardan HD video izlemeye çalışın, tekrar bilgi paylaşabilirseniz memnun oluruz.

O halde site kaynaklı yavaşlık vardır. Açıkça belli ki internet hızınızda bir sıkıntı yok. Ben de çoğu zaman ihtiyaç duyuyorum Zenmate'e.

Merhaba, Aynı sorun bendede var. Aynı hızları alıyoruz,ancak youtube herhangi bir video açınca en fazla 2 mbps download yapıyor. Hızımda yavaşlama olmamasına rağmen çok sinir oldum. Nasıl çözülecek bu sorun acaba

TTNET ve UyduNet bandwidth limiti koyuyor YouTube'a. Daha hiç SuperOnline'da görmedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ama herkeste olmuyor bu sanırsam. Google Play mağazasından birşey indirirkende 256 kbps>526>752>098>1.2 mb aha bu şekilde indiriyor sinirlenmemek elde değil cidden. Ama geceleri olduğu gibi hızlı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı