YouTube herkese açık kullanıcı adları ile tanışın maili

Deniz Doğan2

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, YouTube herkese açık kullanıcı adları ile tanışın başlıklı bir e-posta geldi e-posta merhaba...(isim) yazan kısmın yanında benim ismimin yazıyor olması lazım ancak farklı birisinin ismi yazıyor sizde de öyle mi acaba rica etsem cevaplar mısınız? Endişelendim biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, YouTube herkese açık kullanıcı adları ile tanışın başlıklı bir e-posta geldi e-posta merhaba...(isim) yazan kısmın yanında benim ismimin yazıyor olması lazım ancak farklı birisinin ismi yazıyor sizde de öyle mi acaba rica etsem cevaplar mısınız? Endişelendim biraz.

Bende kullanıcı adım yazıyor hocam.

Kullanıcı adım yazıyor.

Bende de öyle olması lazım neden öyle değil acaba? Korkmaya başladım.

Bende de öyle olması lazım neden öyle değil acaba? Korkmaya başladım.

Korkacak bir şey yok. Ayarlar -> Güvenlik bölümünden giriş yapılan cihazları inceleyin. Bilmediğiniz cihazlar varsa şifrenizi değiştirin ve iki adımlı doğrulama kapalıysa açın.

Aynı Google hesabı üzerindeki farklı YouTube kanallarına da gönderiyor. YouTube'a girip sağ üstteki profil fotoğrafınıza basıp oradan "Hesap Değiştir" butonundan geçebileceğiniz tüm hesapları görebilirsiniz. Orada aynı mail altında birden fazla hesap varsa onlara da tek tek gönderiyor mail. Eğer gelen maildeki isim ile bir kanalınız yoksa sorun var demektir.

Aynı Google hesabı üzerindeki farklı YouTube kanallarına da gönderiyor. YouTube'a girip sağ üstteki profil fotoğrafınıza basıp oradan "hesap değiştir" butonundan geçebileceğiniz tüm hesapları görebilirsiniz. Orada aynı mail altında birden fazla hesap varsa onlara da tek tek gönderiyor mail. Eğer gelen maildeki isim ile bir kanalınız yoksa sorun var demektir.

Gelen maildeki isim çok farklı böyle bir kullanıcı adım yok ne yapmam lazım lütfen yardım eder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı