YouTube hesabı hacklenip banlandı

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
Merhaba. Bilgisayarıma bulaşan bir virüs yüzünden YouTube hesabımda scam video paylaşıldı ve banlandı ama Google ve YouTube bağlı olduğu için tarayıcıda normal kendi mailimi kullanırken YouTube'da başka hesap ile oturum açamıyorum. YouTube'da hangi hesabı kullanırsam tarayıcıda da o hesabı kullanmam gerek ne yapmalıyım?

Ben bu kadar ileri giden bir virüs karşısında öncelikle sistemime format atardım. Format atamıyorsam da ücretli bir Anti-virüs yazılımı edinirdim. Bunda da önerim Norton™ 360 olurdu. Kullanımı bana rahat geliyor ve güvenilir olduğunu düşünüyorum.

Ben bu kadar ileri giden bir virüs karşısında öncelikle sistemime format atardım. Format atamıyorsam da ücretli bir Anti-Virüs yazılımı edinirdim. Bunda da önerim norton™ 360 olurdu. Kullanımı bana rahat geliyor ve güvenilir olduğunu düşünüyorum.

Virüsü temizledim zaten şu an tüm şifrelerim ellerinde olduğu için yapabiliyorlardı sabahtan beri şifrelerimi yeniliyorum ama bu olaylar olduğu sırada okulda olduğum için ben müdahale edene kadar Discord hesabım ve YouTube hesabım gitmişti yeni Discord açtım ama ben 6 7 yıldır aynı maili kullanıyorum her şeyim ona bağlı sırf YouTube için Google'yi farklı mailde kullanamam ondan dolayı bir çözüm arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı