YouTube hesabım çalındı

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
YouTube hesabım 1 sene önce çalınmıştı. 900 kanala abone falan olmuştu. şifre değiştim, aboneliklerden çıkmadım, çok uzun sürüyor ama adam hala hesabımda değişik yorumlar yapıyor. Bitcoinci herhalde.

şifreyi değişem bile hala hesapta. ne yapmam lazım? Bitcoin Free videolarına falan yorum yapıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-24_124111.png
    resim_2021-07-24_124111.png
    20,4 KB · Görüntüleme: 72
  • resim_2021-07-24_124142.png
    resim_2021-07-24_124142.png
    39,1 KB · Görüntüleme: 78
  • resim_2021-07-24_124202.png
    resim_2021-07-24_124202.png
    35,9 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube hesabım 1 sene önce çalınmıştı. 900 kanala abone falan olmuştu. Şifre değiştim, aboneliklerden çıkmadım, çok uzun sürüyor ama adam hala hesabımda değişik yorumlar yapıyor. Bitcoin'ci herhalde.

Şifreyi değişem bile hala hesapta. Ne yapmam lazım? Bitcoin Free videolarına falan yorum yapıyor.

Eğer hesabınızı geri almak istiyorsanız Google'a mail atın. Geri almak istemiyorsanız veya da hesabı kapattırmak istiyorsanızda Google'a mail atın bence. Son olarak kullandığınız şifreyi biliyorsanız bence sorunu çözerler.

Eğer hesabınızı geri almak istiyorsanız Google'a mail atın. Geri almak istemiyorsanız veya da hesabı kapattırmak istiyorsanızda Google'a mail atın bence. Son olarak kullandığınız şifreyi biliyorsanız bence sorunu çözerler.

Hesabı zaten kullanıyorum adam çalmıyor sadece yorum atıyor benım için sıkıntı olmuyor ama ileride sıkıntı olur mu?

Hesabı zaten kullanıyorum adam çalmıyor sadece yorum atıyor benım için sıkıntı olmuyor ama ileride sıkıntı olur mu?

Sonuçta loglarda yani kayıtlarda önceden sizin girdiğiniz (ip adresiniz ) hesabı açtığınız belli. Bir şey olacağını düşünmüyorum. Ama hesabı yine de kapatmanızda fayda var dediğim yol ile deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı