YouTube hesabım çalındı

YuniGoo

Hectopat
Daha fazla  
Kaç aydır YouTube'un ana sayfasında Çince veya Arapça videolar görüyorum. Her zaman karşıma çıkıyorlar. Bir de beğendiğim videolar kısmında da aynı şeyler çıkıyor. YouTube hesabım çalınmış olabilir mi? Bu durumda ne yapmalıyım?

Beğendiğiniz videolarda sizin kendi elinizle beğenmediğiniz videolar çıkıyorsa hesabınız çalınmış olabilir. Şifrenizi hemen değiştirin ve gerekirse ikili doğrulamaya geçin.

Google hesabınızın izin verilen uygulamalar bölümündeki izinleri kaldır. Tarayıcındaki eklentileri kontrol et.
Güvenlik olarak çift doğrulama vs kullanmaya bak. (riski telefon olmaz ise Google hesabına girmek işkence oluyor)
Ekleme: Açık oturumların tamamını kapat.

Kaç aydır YouTube'un ana sayfasında Çince veya Arapça videolar görüyorum. Her zaman karşıma çıkıyorlar. Bir de beğendiğim videolar kısmında da aynı şeyler çıkıyor. YouTube hesabım çalınmış olabilir mi? Bu durumda ne yapmalıyım?
Gidip bir siteye erişim vermişsin. Erişimi kaldır. Genelde bot basmaya çalışınca olur bu.

Şifremi değiştirdim, 2 aşamalı doğrulama yaptım ama sorun hala devam ediyor. Bunun başka çözümü var mı?

Geri
Yukarı