YouTube Hesabım Kanallara Abone Oluyor

arda662

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Mersin
Benim abone olmadığım kanallara abone oluyor YouTube hesabım. Yaklaşık olarak bir 700 kanal var ve 650 civarı hiç görmediğim kanallar mevcut. Bu sorunu daha önce yaşamıştım ve tüm kanalları tek tek elle sildim. Tam her şey bitti derken aboneliklerime bakıyorum yine aynı sorun. Daha önce abone artırma sitelerine girmiştim. Sorun sanırsam bundan kaynaklanıyor fakat şu esnada erişebileceğim bir bilgisayar yok. Mobil üzerinden bu sorunu düzeltmek istiyorum. Yardımcı olabilecekler mesaj atarsa sevinirim.

Google hesaplarınızın şifresini mutlaka değiştirin, hesabınızın bilgileri çalınmış olabilir. Uygulamaların sizin bilgilerinizi kullanarak abone olması mümkün. Abonelikten çıktıktan sonra sayfayı yenileyip çıktığınızdan %100 emin olun.

"Site veya uygulama erişimi kaldırma" başlığı altındaki adımları izle, bir aşağısındaki başlık da işini görür. Bir daha da saçma sapan sitelerden saçma sapan abone ya da takipçi işlerine karışma. Aklında böyle sahte şeylerle uğraşmak varsa da paralı olanları tercih et, onlar yaşatmaz bunları.

Google hesaplarınızın şifresini mutlaka değiştirin, hesabınızın bilgileri çalınmış olabilir. Uygulamaların sizin bilgilerinizi kullanarak abone olması mümkün. Abonelikten çıktıktan sonra sayfayı yenileyip çıktığınızdan %100 emin olun.
Şifre değiştirmek çözüm değil, bağlı uygulamaları kaldırması gerekiyor. Bağlı siteler veya uygulamalar güncel erişim bilgilerine her zaman erişim sağlayabiliyor. Şifreyi tam olarak göremese bile hesabı asıl sahibi yönetir gibi yönetip, değişiklik yapabilirler.

Kanalınıza hiç bot attınız mı?
Abone arttırma sitelerine girdiğini belirtmiş, oraya girmesi demek hesabını teslim etmesi demek zaten, kendine abone atmasa bile onun hesabını kullanarak abone ettirirler, ki ettirmişler de kendisini. 10 ücretsiz abone alacak diye temizler durur şimdi tek tek aboneleri.

Bot siteleri bir kullanıcının hesabını herkese abone edip, ettiklerini de buna abone ediyor. Bir nevi otomatik geri takipleşme havuzu oluşturuyor.
Aynen öyle, çoğu ücretsiz servis havuz yöntemini kullanıyor. "50 abone ücretsiz!" yazıyorlar, onu almak için hesaplarını havuza ekletiyorlar çocuklar, sonra uğraş, dur. Mantığını da pek anlamıyorum, maksimum 13TL'lik mikrofonla, 20FPS oyun videosu çekiyorlar, 50 sahte aboneye sahip olsa kaç yazar sanki... Tamam, videoların somut olarak kaliteliyse at gitsin, ya tek tek uğraş, ya da ver parasını, hallet.

Arkadaşlar gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim. Bu durum yaklaşık olarak 3 senedir yaşanıyor. 2 defa şifre değiştirdim. Mobilde olduğumu belirttim dediğiniz işlem mobilde düzgün çalışmıyor. Ama yine de gösterdiğin ilgi için teşekkür ederim o kadar yazmışsın. Bilgisayara geçince halledeceğim artık.

Benim abone olmadığım kanallara abone oluyor YouTube hesabım. Yaklaşık olarak bir 700 kanal var ve 650 civarı hiç görmediğim kanallar mevcut. Bu sorunu daha önce yaşamıştım ve tüm kanalları tek tek elle sildim. Tam her şey bitti derken aboneliklerime bakıyorum yine aynı sorun. Daha önce abone artırma sitelerine girmiştim. Sorun sanırsam bundan kaynaklanıyor fakat şu esnada erişebileceğim bir bilgisayar yok. Mobil üzerinden bu sorunu düzeltmek istiyorum. Yardımcı olabilecekler mesaj atarsa sevinirim.
Bot atma siteleri şifre ister. Şifrenizi girmeyin yoksa böyle olur. Şifrenizi değiştirin ve bir daha kimseye şifrenizi vermeyin. Fakat hesabınız da çalınmış olabilir. Yine çözümü şifre değiştirmek.
Kardeşin var mı? Kardeşin abone olmuş olabilir.
650 kanala da abone olmaz bence.

Kardeşin var mı? Kardeşin abone olmuş olabilir.
Koreli kanallara abone olacağını sanmıyorum. 😁
Bot atma siteleri şifre ister. Şifrenizi girmeyin yoksa böyle olur. Şifrenizi değiştirin ve bir daha kimseye şifrenizi vermeyin. Fakat hesabınız da çalınmış olabilir. Yine çözümü şifre değiştirmek.

650 kanala da abone olmaz bence.
Hesabımın şifresini girecek kadar da değil yani. Sadece karşına bir yer çıkıyor falanca şartları kabul ediyor musunuz diyor. Orada onayla deyince olacakları da yazıyor aslında ama hiç okumam öyle şeyleri. Bu şekilde izin verdiğim bir hayli fazla site var. YouTube Premium'um olmasa direkt hesabı sileceğim o kadar...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı